• Krátkometrážní

Landspeed: CKY (1999)

Jak jinak, kdo dělal jackassy (teda spíš cky) pochopí.

Robocop (1994) (seriál)

Za humor, který jsem při seriálu měl. :)

Extase (1932)

Za patku hlavního hrdiny Nejde jinak. :)

Mlýny (1994) (divadelní záznam)

Tradiční humor Sklepáků spolu s Havlovou hrou. Jak toto může jít vůbec dohromady? Perfektně. Původní Havlovo poselství je sice vtípky a gagy značně upozaděno, stále však ve velmi silné míře zachováno. DVD vidání v nejmenovaném českém denníku je tedy i s obdtojnými bonusy geniální počin.____ A na závěr je nutností pár hlášek: "Teď mě omluvte, musím na lampiónový průvod." "Ale pane podplukovníku, lampónový průvod byl v říjnu." "To nevadí. Chvost ještě stihnu."______ "Vypínač na můj rozkaz!"______ "To je strašný. Blaopřeje mi člověk, který má za sebou Sokolovo, Duklu. Takový hrdina. Chápeš to? Blahopřeje mi za to, že jsem ho podved. PODVED!"______ "Strana tu přeci není od schvaloání lži." "Ale půl pravdy ti také neschválí." "No, to je pravda." "Pravda, pravda furt. Prosimtě. Jdi už do hajzlu. Pravda, pravda..."

Ballad of the Skeletons (1997)

Gus Van Sant si tímto vydobil další bod. Video samotné tak za 4, ale mám rád tuto báseň. Pro neznalé shlédněte Tuto

Godzilla (1998)

Sranda a zábava byla. Jen na staré klasické Godzilly to ale nemá ani náhodou.

Evidence (1995)

Velmi ale velmi nehodnotitelný film. Ale donucením přemýšlet (ne nad zápory snímku :) ), velmi hutnou atmosférou vytěženou z absolutního minima filmových prostředků spolu s krásnou muzikou je dílo velmi působivé.

Velký autobus (1976)

Na svou dobu zábavná parodie se sem tam dobrými efekty.

Strach a chvění (2003)

Velmi dobré ztvárnění kulturních rozdílů a npochopení z nich plynoucích. Je znát, že scénář vycházel z pravdivých záznamů o tamním životě evropanky.