• Krátkometrážní

Appleseed (2004)

Parádní akční podívaná na nejvyšší technické úrovni. Bylo to skvělé, ale ne dokonalé. Snad jen trochu filosofie. Ale kdo by jí pořád začleňoval do adrenalinového filmu. :) 93%

Umělcova smlouva (1982)

Po delší době mě film naprosto pohltil. A ta hudba. Skoro posluchačský orgasmus. :)

Griffinovi (1999) (seriál)

"The life of the wife is ended by the knife." "Splended!"

Sunshine (2007)

Film s dobrým potendiálem nedotažený režisérsky. Tempo přes avizovanou gradaci občas stejně upadlo. 68%

Noc oživlých mrtvol (1968)

Ther`s still something moving in there. BUM. It`s a nice shot. Nebo jak to přesně bylo na konci. Každopádně film vynikající. A k tomu v atmosféře půlnočních Varů poprvé.

Zhrobudohrobu (2005)

Zmatečný snímek bez výrazného kladu. Nálady a scény na sebe navazují aby děj plynul. Logická či rytmická posloupnost však chybí. Film střídá humorné scény s takovými, kde až mrazí bez zjevného důvodu. Jedním z kladů mohli bít herci, kteří své úlohy zvládli povětšinou spolehlivě, rozehrát postavy do hloubky jim však scénář s nejistou režií nedovolil. 50%

Konec (2007)

Velmi příjemný film. Tempo zvolené ideálně. Snímek plyne hladce a nemá hlušší místa. Herecké výkony hlavních představitlů zvládnuty s naprostou grácií. Režie, kamera, střih a ostatní také bez povšimnutelné chyby. Sečteno a podtrženo je Konec velmi dobrý, ale k perfektnosti mu ještě cosi chybí. 88%.

Smích racků (2001)

Moc povedený film. Svěží, plynoucí, dospělý a tak. Prostě jeden z nejlepších evropských filmů, co jsem za poslední dobu viděl. 93%.