Bokovka (2004)

Velice působivý snímek, plynule přecházející od komediálních prvků k okamžikům trpkosti poznání a Giamattiho bezesporu jedna z nejzapamatovatelnějších rolí.

Let (2012)

Denzel + Absolut Vodka + Goodman + Zemeckis + Cheadle, bez patosu a přetvářky = velmi příjemný téměř až (ne) hollywoodský snímek!

Temný rytíř povstal (2012)

Ze všech stran určitě uslyšíme, že to není Temný rytíř s Ledgerem, ano není, nicméně je to další povedený Nolanův film a i když není dokonalý, je pořád mílový krok, před některými ostatními komiksovými adaptacemi jak scénářem tak výkony herců a .celkovou výpravou. A hudba Hanse Zimmera je obrovská třešnička na netopýřím dortu.

Lovci hlav (2011)

** Pocta filmovému řemeslu - napětí, akce, humor, ženy, to vše tam je a člověka to baví celých 100 minut! **

V temném lese (2006)

** Pro mě překvapení, představte si sama si sebe v podobné situaci! A ještě něco skvělý Gary Oldman! **

Drive (2011)

** Akce, hudba, atmosféra, napětí, přenesení pocitů na diváka, skvělé herecké výkony. To všechno dělá z "Drive" jedno z největších filmových překvapení roku. Kultovní?! **

Zrození Planety opic (2011)

** Zrození Planety opic má to vše co má dobrý příběh mít, Caesarovo první setkání s opravdovým charakterem lidí působí velice důvěryhodně, ke konci filmu opice už reagují v některých situacích inteligentněji než lidé. Charakter Caesara mi v mnohém připomíná Frankensteina, „primát ne opičák“ v mnoha situacích tak i emocionálně reaguje. To co umožnilo jinému druhu vedle člověka povstat, nebyla agresivita lidoopů nebo jejich touha vládnout, ale spíš touha lidí udělat si svět lepší pro sebe sama. Pro mě blockbusterové překvapení roku, bez ohledu na to co jsem od filmu očekával, Caesarův (Serkisův) pohled ze Zrození Planety opic si budu pamatovat. **

Zkažená úča (2011)

** Je zábavné vidět ženu hrát roli, která byla dříve doménou spíše mužského charakteru. Cameron Diaz pije, kouří, hulí trávu, motá se po chodbách a nenávidí děti, skvěle jí přitom sekunduje Justin Timberlake coby N.E.R.D. a Jason Segel jinak známý jako "Lebron nikdy nebude jako Michael Jordan." Každopádně povedená komedie, místy trochu flashback s filmem "Santa je úchyl." **

Jackass 3.5 (2011)

Jedno německé přísloví praví : "Humor je, když se navzdory všemu smějeme!" - Smál jsem se! ** Ryan Dunn R.I.P.!!! **

Super 8 (2011)

Od všeho trochu, tu trochu z E.T.ho, tam trochu z Blízkých setkání třetího druhu a výsledkem je místy až Béčkový film, jež téměř ničím nepřekvapí a který předcházel velký humbuk, ostatně jak už to bývá u filmů J.J.Abramse, nicméně v tomto případě jde o režisérův krok vedle.