Tomb Raider (2018)

🍿 Film Tomb Raider (čti tům rejdr) pohledem člověka,který dohrál všechny videohry i datadisky stejnojmenné hry: 👉 TR, Vám víc než cokoliv jiného v kinech připomene posilku a ty vyhozené peníze za multisportku (ABs Alicii Vikander na IMAX plátně) 👉 Simuluje zvuky ložnice u Fassbenderových doma 👉 Vám připomene, že některé videohry mají lepší scénář než celovečerní hollywoodské filmy za téměř 100 milionů dolarů 👉 Vám připomene něco, co už jste desetkrát viděli v kině nebo TV v lepší verzi (Indiana Jones,Mumie [ta s Brendanem Fraserem]) 👉 Je subjektivně lepší než dva předchozí snímky s Angelinou Jolie 👉 Neobsahuje ani kus vtipu nebo důmyslnosti 👉 By (ačkoliv má hlavní ženskou hrdinku) asi stejně neprošel Bechdel testem 👉 Není tak hrozný film, jak byste asi očekávali,ale pořád není tak věrnou filmovou adaptací videohry jako je třeba Silent Hill >> P.S. Nechoďte na 3D je úplně zbytečné!

Rudá volavka (2018)

💃🏻🔫 Rudá volavka - Film, kde všichni: ➡️ Hrají líp než Jennifer Lawrence ➡️ Z nějakého důvodu chtějí souložit Jennifer Lawrence ➡️ Předstírají, že ten ruský přízvuk není tak strašný jako doopravdy je. #stayprazskyridicuberu ➡️ Předstírají, že nehrají v takovém 💩, ve kterém doopravdy hrají ➡️ Předstírají, že jsou v Moskvě, přitom jsou v Bukurešti 👉 To vše krásné dvě a půl hodiny, takže vám to ještě pravděpodobně urve močový měchýř. A to jsem si myslel,že horší ženská verze Johna Wicka než Atomic Blonde už v kinech nebude.

Black Panther (2018)

🐾🐾 Tohle fakt za mě ne-e. 👉CGI nosorožci v brnění? 🦏 👉Rádoby stereotypní cool humor? #Yowassup 🤔 👉Přeplácaná hypermoderní metropole aka Asgard volume 2 uprostřed pralesa? 🏙🌴 👉A k tomu všemu, mně nesympatický Chadwick Boseman jako král Wakandy.👑 👉Hm,nějak mi ty filmy od Marvelu už prostě splývaj.💆🏻‍♂️

Liga spravedlnosti (2017)

➡️ Liga spravedlnosti ⚡️🛡🤖💪🏻🔱💸: Dvouhodinová hloupá terapie pro superhrdiny plná WTF momentů a špatných CGI triků,kdy vám dojde,že Batman je vlastně úplně k ničemu a jediné na co se dá koukat je Gal Gadot,která ještě neumí hrát. P.S. Henrymu Cavillovi museli pro tenhle film digitálně mazat knírek, protože současně natáčel Mission Impossible 6 a internet to přirozeně nenechal jen tak! #Superhombre #ManOfStache

Thor: Ragnarok (2017)

Thor Ragnarok: 1. Severský bůh hromu je potřetí zpátky v samostatném filmu a vzešel z toho vtipný a svižný komiksák 2. Má hudební nádech devadesátkových filmů 3. Nejtvipnější postavy jsou Hulk,který začíná mít čím dál více přízvuk jako Arnold Schwarzenegger a zpomalený vesmírný gladiátor z kamene,který sází jeden kameňák za druhým 4. Pro dámy: Ano, je tam Chris Hemsworth bez trička! 5. Není to moc film pro děti P.S. V Asgardu zřejmě moc neví co jsou kondomy a Ódin se evidentně v jednu dobu dost činil aneb kolik sourozenců ještě Thor asi má. P.P.S. Ve filmu se objeví hned několik herců z původního Jurského parku

matka! (2017)

Aronofskyho matka! aneb: 👉👉 Alegorie na Harveyho Weinsteina?🤦🏻‍♂️ 👉👉 Kolik lidí se vejde do jednoho domu uprostřed pole?🤷🏻‍♂️ 👉👉 Jak moc budete nesnášet Javiera a Jennifer na stupnici od 1 do 10? (za mě 12)🙅🏻‍♂️ 👉👉 Jennifer Lawrence = chodící těhotenský test?! 🌡 👉👉 Kolikrát Jennifer za film hekne?😱 👉👉 Kolikrát za film si řeknete,proč jsem na tohle vůbec k***a šel?😭 👉👉 Kolik gramů drog asi Darren Aronofsky spotřeboval, když psal scénář?🤔💊 P.S. Varování - nechoďte na to pokud máte OCD a nemáte rádi hosty u vás doma.

Blade Runner 2049 (2017)

👉Skoro tříhodinová naprostá vizuální onanie, kdy snad každý záběr od Denis Villeneuvea a Rogera Deakinse byste si okamžitě mohli dát na wallpaper vašeho počítače! 🖥 👉 Trochu mix filmů od Stanley Kubricka, Verhoevenova Total Recallu, Nolanova Interstellaru 🚀 👉 Chci domů holografickou Anu de Armas, hned! 💜 👉 Nejsmutnější cyberpunková Švédská trojka ever 😭🤖👫 👉 Klobouček dolů🎩 Harrisonu Fordovi, co ještě zvládá v 75 letech! 👉 P.S. V závěrečných titulkách je docela dost Čechů co dělali VFX pro tenhle film!

Zabít Gunthera (2017)

Mockumentary, které má na plakátu a v trailerech Arnolda coby hlavní postavu filmu a nakonec jde vlastně jen o cameo, které se zvrtlo v hodinu a půl dlouhé plýtvání talentem herců z SNL a promarnění potenciálu zajímavého nápadu na film.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Kingsman: The Golden Circle 👏🏻👏🏻 ▷▶︎ Matthew Vaughn v pokračování filmu Kingsman 👔🌂👞 hlavně trollí. Trollí Bondovky, trollí drogové mafiány, Donalda Trumpa a v neposlední řadě trollí i sám sebe. ▷▶︎ Dostaneme nabitější akční scény, honičky aut, větší agentské technické vychytávky, draze vypadající lokace a CGI triky. A tak, gumoví medvídci létají vzduchem, hlášky a nůžky padají na zloduchy a zpomalené záběry dokumentují boj zblízka. ▷▶︎ Bude se film líbit všem? Rozhodně ne! Všechny, kdo milují jedničku a styl jakým Vaughn točí filmy ale bavit bude a rozhodně nebudou litovat, že na pokračování Kingsmanů šli. ▷▶︎ Co vytknout Matthew Vaughnovi? Snad jen, že dvojka už nemá ono pověstné kouzlo prvního filmu a trvá skoro dvě hodiny a půl, takže si připravte močové měchýře. ▷▶︎ A po kliknutí sem 👉👉http://bit.ly/KingsmanTheSecretACode se dozvíte, jaký Eggsy musel vyťukat kód v prvním díle, aby se dostal do cely za švédskou girlf….korunní princeznou.

Temná věž (2017)

** Temná věž = Temný průser aneb když z 8 knížek Stephena Kinga uděláte jeden film, který je podobné 💩 jako Valerian a zároveň působí jako variace na Harryho Pottera, Maze Runner a Book of Eli, kdyby tyhle filmy režíroval Jirka Babica. P.S. Matthew McConaughey ve filmu vypadá jako kdyby jeho vlastní naolejíčkovaná figurína utekla z muzea Madame Tussaud a řekla si, že si zahraje v Temné věži záporáka. **