Soumrak (2002)

Vrcholný japonský kousek o samurajích. Sanada válí.

Skála (1996)

Vy jste dole a my nahoře! Výborný Harris a Connery táhnou perfektní akční film, který patří mezi absolutní špičku v žánru. Prostředí Alctrazu je velice atraktivní a přestřelky a boje uvnitř dokonalé. COD6 je výrazně inspirována právě tímto místem.

G. I. Jane (1997)

Feministky si přišly na své. Pro mě dvě hvězdy za bezkonkurenčního Vigga, a za báseň od Lawrence.

Žhavé výstřely 2 (1993)

A teď Vás rozpůlím jako meloun. Film co potrhal nejvíc bránic v historii. Jen je škoda, že i my nemáme takového prezidenta, stačil by jeden prd a bylo by hned po celém parlamentu.

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Něco co jde naprosto mimo mysl každého normálního jedince, na druhou stranu Vás tahle prasárna ze země vycházejícího slunka vždy rozesměje a někdy se z toho div neposerete. Takeshi rulez

Simpsonovi (1989) (seriál)

Celých 5 hvězd patří prvním 14 sériím pak to začíná upadat a to je škoda. Série 5, 6, 7, 8 jsou opravdu neskutečné.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Fantastický, inteligentní, citlivý a neskutečně humorný. Nejgeniálnější konverzační seriál všech dob s řadou naprosto dokonalých herců. Seriál, kterému nedošel dech ani na konci, je to naprosto neuvěřitelné. A jedná se dle mého názoru i o nejlepší seriál díky skvělému českému dabingu.

Signum laudis (1980)

Best of československé kinematografie. Vlado Müller ve své životní roli, k tomu tolik kvalitních českých herců pospolu uvidíte málokdy. I téma je nadmíru sympatické. Hoferik jako Antišvejk.

Je třeba zabít Sekala (1998)

Polistopadová špička českého filmu. Něco jako zjevení v dnešní podpodpodprůměrnosti českého filmu. Sázka na polské herce maximálně vyšla. Opravdu jsem si dokázal představit parné léto na Moravě s dozrávajícími klasy obilí.

Trosečník (2000)

Nápad vyborný, provedení o něco horší, jestli byly Hanksovy dlouhé vlasy opravdu jeho, měl by je nosit častěji. Nezapomenutelná hlavní melodie - moje oblíbená. Každý ocení svého zubaře až ho opravdu rozbolí zuby, to je svatá pravda.