• Krátkometrážní

Zkažená úča (2011)

Plytký příběh o zlatokopce, která touží ulovit bohatého chlapa skrze zvětšené poprsí. To jediné ji vede vpřed. Inu, šla by z toho udělat dobrá komedie, ale tohle rozhodně není ani komedie. Není to vtipné, není to zajímavé a absolutně nechápu, proč jsem až do konce doufal, že se to změní. Nezměnilo. Chcete-li komedii, tak "Zkažená úča" není pro vás to pravé.

Asterix v Británii (1986)

Asterix a Obelix jsou stále stejní, dělají ty samé kousky, jako jindy. Ale Británie s mátovým sósem, horkou vodou s mlékem o páté a víkendy, kdy britští gentlemani zásadně nebojují jim dělají výbornou kulisu... a také s pivem, které je přesně tak teplé, jak má být!

Noční hlídka (2004)

Už je to nějaký ten čas, co jsem četl knižní předlohu, ale i tak cítím určitě rozčarovaní, protože film absolutně nedosahuje její kvality. Vykreslení postav je skutečně ubohé, mocný temný Zavulon vypadá jako z ruského námořnictva propuštěný santusák, sídlo Noční hlídky zase chvíli jako moderní zasedačka nějaké firmy a chvíli jako ruský panelák s erárně zelenými zdmi na chodbách. Scéna bojujících na střechách odkazující na začátek filmu je zvláštní nicneříkající vsuvka. Vyznění celého filmu je naprosto odlišné od knihy. Můj celkový dojem je, že příběh prostě zprasili.

The Legend of Neil (2008) (seriál)

Tento webseriál je vskutku neuvěřitelnou šíleností. Ale co je důležitější, byla to sranda.

Dr. Horrible's Sing-Along Blog (2008) (seriál)

Jediný důvod, proč tomu nedat pět hvězd je to, že to skončilo příliš brzo. Někdo tu zmiňoval laciný konec, mě mrzí spíše brzký konec. Když dáte do seriálu jako hlavní postavy Neila Patricka Harrise, Nathana Filliona a Felicii Day, a dokonce je donutíte zpívat, je to prostě bomba. Navíc jsou to mí tři oblíbení herci :)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Zpočátku jsem nechápal, jak může být kolem nějakého seriálu takové haló. Ale když jsem se k němu konečně dostal, pochopil jsem. Od začátku to bylo bomba. Bohužel se sedmou sérií mám pocit, že je to nutně nastavovaná kaše a že Ted Mosby je, jak to kulantně říci - idiot. Tak šíleně nevyrovnanou postavu, která se mění z frajera v absolutního vola, jsem ještě neviděl. Každopádně seriál ode mně dostal 4 hvězdy, což znamená, že kromě výše uvedeného, měl jsem tento seriál prostě rád. Jednotlivé série a díly vůbec byly dost nevyrovnané. SPOILER: ten konec - to má být jako happyend?

Torchwood (2006) (seriál)

Nevím, zda v záplavě jiných komentářů ten můj úplně nezapadne, ale stejně mi to nedá. Pokud bych měl porovnat Doctora Who a Torchwood, suveréně vyhrává Doctor. První dvě série mě Torchwood bavil, i když některé vedlejší zápletky už tolik ne. Třetí série byla zvláštní a to nejen tím, že se nejednalo o epizodický děj, ale že to byl jeden děj "nasekanný" na díly. A série čtvrtá je dost rozporuplná. Asi pro zvýšení sledovanosti se odehrává v Americe, ale je podivuhodně a zbytečně patetická. A hlavní postavy se chovají vyloženě amatérsky. Mají to být profesionálové ve svém oboru, ale sekají jednu začátečnickou chybu za druhou a na to se dá vydržet koukat jen se zaťatými zuby. Škoda těch tří hvězdiček, mohly být čtyři

H+ (2011) (seriál)

Zpočátku jsem si myslel, že by to mohl být vážně dobrý webseriál, ale po deseti dílech, které na sebe skoro vůbec nenavazovaly, některé na mě působily jako vykřik do tmy, musím dát jednu hvězdu. Vždyť to není seriál, ale sestřih několika různých příběhů z pomyslného světa H+. Víme, že se stala katastrofa, ale nedozvíme se kdy, kdo a proč. To není seriál, to je prostě guláš.

Sight (2012)

Film je zajímavý, jak tu už bylo řečeno, je postaven na vizuálu a ne tolik na příběhu, naštěstí má alespoň zajímavé zakončení. Proto ***

A Therapy (2012) odpad!

Vážně jsi nejsem jistý svým hodnocením, zda mám dát alespoň jednu hvězdu za to, že to natočili jako "neobvyklou" reklamu, nebo to označit jako odpad, protože to natočili a nemá to žádný jiný význam, než propagovat PRADU. Není to vtipné, není to zajímavé, a ani dva známí herci a jeden známý režisér to nezachrání.