Lovec démonů (2016) odpad!

Další zbytečný film s Dolphem za zenitem, který zklamal v kategorii béčkových hororů i v kategorii sebeparodujících filmů, na které se nahlíží s nadsázkou. Film bohužel koketuje výhradně mezi nudou a trapností.

Stepfordské paničky (2004)

Film balancuje někde mezi trapnou komedií, přitaženou za vlasy a celkem rafinovanou kritikou patriarchátu. Výsledek je spíše průměrný, ale má v sobě důvtip a celkem zajímavou myšlenku, která je chytrá a chytře znázorněna na tomto lehce absurdním filmu.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Klobouk dolů všem, kteří dokáží souvisle poreferovat o každém dílu zvlášť a nestala se jim v hlavě pouze transformeří omáčka bez větší souvislostí či obsahu.

Street Kings (2008)

Dáte dohromady Johna Wicka s jeho rivalem z druhého pokračování předtím než John Wick vůbec vznikl do toho zamixujete Dr. House, Tiu Dalmu, Kapitána Ameriku, trapáka z Rychle a zběsile 2 a naprosto nesympatického Foresta Whitakera a nakonec dostanete naprosto tuctový a neinovativní film, kterých existuje celá řada. A opravdu je to až neuvěřitelné, ale Terry Crews to fakt nezachrání, neboť reklama na Old Spice je mnohem kreativnější než než tento klíšééé film aka výkřik do prázdna. K mému překvapení hrál Keanu Reeves tak nesympatickou postavu, že jakékoliv sžití s postavou bylo předem odsouzeno k záhubě. Zcela průměrný film, který sice shlédnete na první dobrou, ale za týden o něm nevíte.

Transformers (2007)

Jak může být tak infantilní film 69. nejoblíbenějším filmem. Po Xté to samé jenom tentokrát to obohatily vesmírný auta měnící se na roboty. Pokud se odprostíme od dilematu, zda se jedná o roboty, který jezdí nebo auta, která bojují nepřináší film vůbec nic, kromě učebnicového příkladu blocbááástru.Podívat se na tohle je asi stejný prožitek jako koupit si mixér od Horsta Fuchse.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Za tohle můžou děti a hlavně rodiče, kteří nakupovali moc merche Transformers. Ale divák, zejména děti dostanou co chtějí 2 a půl hodiny kýčovitého příběhu plného nesmyslných soubojů hraček s mytologií. Každý film v zásadě vzniká aby pobavil a vydělal peníze, ale tohle není nic nic než velice dlouhá reklama sebe sama, která se stala pračkou na peníze. K samotnému filmu není ani co říct, zkrátka dobře zpracovaná ztráta času.

Le Mans '66 (2019)

Tak přesně takto má vypadat film o závodění v automobilech, neboť má obrovskou přidanou hodnotu v hlavních protagonistech a ději filmu, což starší mcquenovská verze naprosto postrádá.

Le Mans (1971)

Za mě film postrádá úplně vše, kromě nekonečných záběrů na závod. Děj či vykreslené postavy jsou u mě na bodu mrazu, pouze uznávám že v 70. letech to musel být zážitek. Některé filmy nestárnou tento ale ano.

Road to Ninja: Naruto the Movie (2012)

Za mě nefunkční film, který spíše připomíná 5 filerů vydaných v kuse. S hlavní dějovou linií shippudenu se to vůbec nedává srovnat. Nehledě na to, že spoustu motivů bylo ze seriálu vykradeno. Jediné co stojí za shlédnutí je alternativní verze akatsuki jako kladných hrdinů, přesto se však jedná o těžkou recyklaci postav.

Vítězství v krvi (2019)

Filmy točící se kolem závodů jsou téměř vždy neskutečně stereotypní, málo čím překvapí. Vítězství v krvi nepřekvapilo vůbec ničím. Možná prostředí, které představuje vrchol amerického buranství, neboť jde o neuvěřitelně nesmyslnou kombinaci závodů nascar na blátě. Navíc déle bych se na vyhořelého Johna Travoltu a Michaela Masena za zenitem dívat nemohl.