Zmizelá (2014)

Ty filmy o lásce jsou stejně nejlepší!

Smlouva s ďáblem (2000)

Nemůžu uvěřit, že tenhle trouba porazil Imotepa. Lehce nadprůměrná komedie s jedním z nejlepších možných ďáblů, kterého jsem kdy viděl.

Elektra (2005)

Povinnost pro všechny co říkají, že Daredevil s Benen Affleckem je strašný film. Dokonce bych ho doporučil i lidem, kteří říkají, že Catwoman je příšerný film. Já vlastně ani nevím za co tu hvězdičku dávám asi projev milosrdenství.

Los Bandoleros (2009)

20 minut, které můj život nezměnilo

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Já chápu, že lidé na tom Lynchově svinstvu lidi ujíždějí a uznávám i že to má jistou nadhodnotu, avšak přesto mi nikdo nevymluvím, že Lynch je jeden z nejpřeceňovanějších režiséru vůbec. Tento film mě v tom opět utvrdil. Průměrnost zahalena v tajemném hávu, která hraje na zvědavost diváka. Film za tři hvězdičky Lynchův selfmarketing za pět hvězd.

Tajemství jejich očí (2015)

Velice nudný, špatně zpracovaný, chaotický film, ale se super koncem. Mou pozornost tu udržela pouze Nicole Kidman a Julia Roberts za zenitem.

Šokující odhalení (2019)

Téma filmu je za 5 hvězdiček, bohužel zpracovátní je nemastný průměr a to i přesto, že jsem se těšil na Margot Robbie a Nicole Kidman. Představení korporatu Fox bylo natolik korporátně zpracované, že si říkám zda to nebyla jen reklama. Na filmu se mi líbí, že reálně ukazuje skleněné stropy jejich limity a důvody proč existují. Není divu, že pojem moci nabývá v dnešní době gargantuovských rozměrů.

Slova nebo obrazy? (2013)

Geniální Clive Owen v nesmírně zajímavém filmu, ze kterého šlo rozhodně vytěžit více. 60%

Hannibal (2001)

Dokonalý příklad toho, že i když máte výbornou postavu na míru napsanou pro výborného herce, nestačí to k tomu, aby to utáhlo celý film. O dvě třídy horší než Mlčení jehňátek a o třídu horší než Červený drak, ve kterých je Hannibal vedlejší postavou.