Dva misionáři (1974)

Silný podprůměr vzhledem k ostatním jejich projektům. Není se moc čemu řezat. Nedá se říct, že by hlášky tolik obvyklé ve filmech S+H, byly v tomto snímku nepovedené. Ony tu totiž téměř žádné nejsou. A tak je film protkaný jen klasickými bitkami a pospojovaný chabým dějem.

Jdi na to (1983)

Bud a Terry se omylem stanou agenty CIA, jedná se v podstatě o recyklaci "Dvou Výtečníků", kde se zase omylem zamotali do řad policie. I když jsou si zápletky velmi podobné a v obou filmech hraje šéfa CIA či policie stejný herec Huddleston, na zábavnosti to nijak neubírá.

Sudá a lichá (1978)

Sázkařská a ultrasoutěživá hříčka S+H, dozajista povedená a právem patřící do jejich zlatého fondu.

Co takhle svatba, princi? (1986) (TV film)

Roztomilá pohádka s klasickým českým humorem, který nestárne a k tomu výborný Peťa Nárožný, který nezkazí žádnou srandu.

Sedím na konári a je mi dobre (1989)

"Co to je!?" - "To só americké fazole". Zajímavý a právem ceněný snímek poválečného období, který bohužel trpí některými zbytečnými neduhy a zvyklostmi tehdejší tvorby, z nichž nejmarkantnější je idiocké dabování některých herců (kterého ignoranta to kdysi jako prvního napadlo!?), které jde pak ruku v ruce s katastrofálním celkovým zvukovým projevem filmu. Nicméně dá se s tím v průběhu snímku srovnat a film určitě patří do zlatého fondu československé dramatické tvorby.

Křeček v noční košili (1987) (seriál)

Oblíbená seriálová pohádka mého mládí, koukatelná bez problému i dnes.

Star Trek (2009)

Tohle vůbec nebylo špatné, hlavně chytrý a zábavný scénář je tahoun. Trochu mi vadila příliš nepropracovaná animace vesmíru v seriálové kvalitě a velmi mi vadila stupidní Parkinsonova třaslavá kamera, kterou byly točeny snad všechny akční scény. Věřím, že fanoušci seriálové podoby museli být nadšením bez sebe. Pro mě to byla jen chutná jednohubka.

Křižovatka smrti (1998)

Pamatuju se jak jsem kdysi dávno na tohle koukal a bavilo mě to a to včetně Tuckerových vtipných kidů. Bohužel dneska už je vidím jenom jako kidy.

Starsky & Hutch (2004)

Ben Stiller mi přijde totálně nevtipný a dosud žádný film kde účinkoval mě nepřesvěčil o opaku a patrně se tak nikdy nestane. Ačkoliv je celý snímek laděn do hávu body-movie parodie, nijak zvlášť nepobavil ani moc nezaujal. Těch pár lepších momentů to nezachrání.