Den poté (2004)

Den poté působí spíše jako zajímavý snímek, který nám ukazuje jakou katastrofu může způsobit ta věc o které se tak často mluví a to globální oteplování. Jako myšlenka dobrý, ale to zpracování teda nic moc. Protože převažuje přihřáté a zbytečné drama, než pořádná podívaná na tu katastrofu. Ale aby se neřeklo, tak se jako zápletka ukázali vlci, what the fuck? To jsem viděl jako největší zbytečnost.

Maska (1994)

Vysloužile jedna z nejlepších komedií, které kdy vznikli. Už jen podle tržeb jde poznat jak Maska dokáže každého zaujmout. S touhle komedií jsem vyrůstal. Taková neškodná pro každou věkovou kategorii. Vizuální zpracování se mi taky hodně líbí. Jim Carrey byl skvělá volba, to samé Cameron Diaz, která v té době byla ještě trochu hezká.

V jako Victoria (2010) (seriál)

Na to, že to vysílá stanice Nickelodeon, která nejspíš stojí i za produkcí, je to příjemné překvapení. V žádném případě se to nemůže rovnat normální komediálním seriálům, ale nemám pocit že Victorious nijak škodí. Chválím snahu neudělat bezvýznamnou trapárnu jen pro malé děti, které tyhle podobné seriály tak zbožňují (nechápu).

Monstra oceánů 3D - Pravěké dobrodružství (2007)

Vzpomínám si na ten zážitek z IMAXU. 3D tehdy nebyla tak okoukaná věcička. Kina IMAX lákali lidi reklamami, kde se diváci lekají. A já měl vážně pocit, že proti mě něco plave. Ne jako teď, kdy se 3D používá výhradně pro peníze. Pro mě to byl velký zážitek. V téhle době by Monstra oceánů neměla šanci. V ohledu dokumentu je to jen tuctovka. Viděno v kině.

Bobule (2008)

Prostě česká klasa bez špetky sebe úcty. Ale když to porovnám s dalšími dvaceti českými snímky, tu hvězdičku dát musím. Nechápu proč se točí bezduché filmy, které nemají nijak oslnivý děj. Jde v tom poznat zbytečnost. Scény jsou pomalé a za každou chvíli nudí.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Kultovní animovaný seriál, který je nadčasový. Koukám že vznikal roku 1940 a drží se skoro do dnes. I když v roce 2013 o něm není tak slyšet. Při mém vyrůstání nejelo na kazetě snad nic jiného než tahle dvojka. Neškodný, škodný seriál pro děti, ale když se na to koukám dnes, nejde jen o nostalgii, ona je to furt krása. A taky mi konečně dochází že je Jerry sráč a Toma je mi vážně líto.

Dům voskových figurín (2005)

Obsazení skoro sedne, jen mě někdo byl do očí a to Paris Hilton, prostě proč? Proč dávat roli tý špičatý, hnusný blondýně. Ubírá tak 5% od zážitku, naštěstí to zbývající herci odrazují. Vynikající Elisha Cuthbert. ♥ A hlavně nechybí dostatečná atmosféra, nejenže temné prostředí vyzařuje, ale i make-up šílených bratrů se povedl a dodává tomu strachu větší šťávu. Když jsem koukal, co jsou ty voskové figuríny zač, napadlo mě jestli je to možné. Je to dobře ztvárněné, že mě to nutilo přemýšlet. No prostě paráda.

Temný obraz (2006)

Nic na tom nevidím, žádný dobrý příběh, nebo spíš dobře zrežírovaný, ale myslím, že kdybych si četl scénář, tak by se mi taky nelíbil. Nebylo vyloženě utrpení na to koukat, ale nic mě nezaujalo. Myšlenka příběhu mě nijak neoslovila. Takže mi to přijde jako zbytečný snímek, věřím ale že se mnozí bavili.

Constantine (2005)

Na to jak úchvatný je začátek, je konečná sekvence scén ostuda. Konec se snaží diváka napnout, ale já se spíš nudil a necítil jsem tu pravou atmosféru, jaká by měla být. Ale zpracování ďábla a všeho okolo něj bych označil za excelentní. Kam se hrabou takový kraviny jako je Paranormal Activity, tohle je nejlepší možné ztvárnění ďáblovi moci Jak už jsem řekl, škoda toho konce, to už ze mě všechno vyprchalo. Ale úplné finále bomba.

Všemocný (2011)

Poslední dobou se setkávám s filmy, které mají nějaký určitý nápad a já v tom vidím něc nového. Ať už jde o prostý scénář, nebo o zpracování. Tady se mi líbí ten děj, zápletka není nijak hlubší. Ale to o co jde, tedy jen o nějaké super pilulky. Takovýhle nápad mě zaujal a já to chtěl vidět až do konce. I herecké představenstvo mi vyhovovalo, hlavně tedy Bradley, protože ostatní postavy měli hrubě málo prostoru. Z těch zajímavějších filmů, na které narážím, je tento ale nejslabší. Nabízí jen dobré herce a dobrý děj, to hlavní co se v ději odehrává ale po chvíli mizí.