Dexter (2006) (seriál)

Hola. Siedma seria najlepsia zatial. Ako casto sa take nieco stane?

Noc v muzeu 2 (2009) odpad!

noc v muzeu 2 je prehliadka toho najtrapnejsieho z trapneho. Ben Stiller je ten najnudnejsi komediant v Hollywoode, ktory je odsudeny zahrat si zrejme uz iba Yebala. Dufam ze Noc v muzeu 3 zostane len v reziserovej hlave a uz nikdy viac sa nic podobne nedostane na platna kin. 5 % za toho Darth Vadera.

Čtvery Vánoce (2008)

V poslednej dobe vsetky dobre a vcelku blaznive komedie sa v poslednej polhodine premenia na mravnostnu, lubostnu romancu s krasnym a dokonalym zaverom. (Boh zehnaj Hangoveru, kde cely film stal jednoducho zato). Vianoce na stvrtu su toho jasnym prikladom, a tak po serii vtipnych ale aj trapnych forkoch ci situaciach pride nuda ze by z toho jeden Pad na hubu. A vianocna atmosfera z toho dycha podobne ako z Barbara Conana. :D

Sedm (1995)

Konecne som sa k tomu dokopal a mozem si povedat ze dost lutujem ze som si to nepozrel skor. Urcite najlepsia detektivka aku som videl. Herci nadupani, rezia skvela, atmosfera toho mesta fakt funguje a zaver je naozaj skvely. Clovek sa nenudi a dokonca pozera aj s otvorenou pusou na niektore sceny. 90 %.

Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník (2008)

predchadzajuce dieli tohoto "skvostu" ma minuli velkym oblukom. Na tento diel som dostal pozvanie do kina, tak som si povedal, vyskusame. Na moje prekvapenie to nebola totalna sracka ako som ocakaval. Ano Efron je slizky, nechutny, vsetci v skole su tak neuveritelne uzasny, mily, krasny, ze to vlastne ani nemoze byt pravda, ale ako zabita hodinka a pol sa to dalo v pohode zvladnut. Musim vyzdvihnut tanecne a spevacke cisla, ktora az na vynimky boli viac ako dobre. Sice si to viac nikdy nepustim, a na dalsi diel, ak nahodou bude, urcite nepojdem, ale poslat tento film do odpadu len preto ze tam hra Efron je viac ako trapne.

Panelák (2008) (seriál)

Panelak je neuveritelne sprosty serial, v ktorom sa prakticky nic nedeje. Zapletky sa opakuju, stale sa to viac zamotava, je to az nemozne trapne, ale pritom ma to velmi bavi. Pozeravam kazdy diel, a stale sa pytam sam seba. Co na tom preboha vidim? Mozno ked na to pridem odpoviem.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Prvy madagascar je pre mna animak ktory v podstate milujem. Tym padom som dvojku ocakaval s velkym nadsenim. A to sa presne dostavilo. Tupy pribeh dokonale zastupuje nepretrzita sled vtipov, gagov, animacia je na dobrej urovni a tucniaci su jednoducho genialni. Mozno ma trosku srala ta babka, ale zas nie vsetko musi byt dokonale. Ocakavam treti diel a hlavne minifilm s tucniakmi..90 percent

Hancock (2008) odpad!

Ovela slabsie ako Fantastic Four 2 a to uz je naozaj silna kava. Bez akcnych scen, bez logiky, bez zabavy. Nuda, zbytocne kecy a hranie sa na tazku psychologiu je vrchol trapnosti. Jeden z najhorsich filmov ake som kedy videl a to mam willa smitha rad. A ze sa chysta dvojka ma neprekvapuje pri tych trzbach. Velebnosti Jdu blejt

Pláž (2000)

Pre mna osobny orgazmus a zosobnenie sa do postavy Richarda. Najlepsi film na planete Zem. Dufam ze ina Zem uz nie je.