Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Ovela lepsie ako druha cast. Nove postavy, nove prostredie, novy rozmer. Co viac by ste chceli. Kto necaka hlboky pribeh, ako u Pixar Movies, a chce sa prist zabavit, oddychnut, tak Ice Age 3 je film pre vas ako stvoreny.

Aladin - Jafarův návrat (1994)

Film na to ze ma 66 minut stihne aj nudit. Disney nikdy nevedel spravit dobry sequeal a alladin je toho jasnou ukazkou.

Proroctví (2009)

Za ten stupidny zaver viac ako nad 1 hviezdu ist nemozem. Iked celkom efektna nehoda v metre. Asi preto to 1 hviezda

Disturbia (2007)

Boze jak ja tento film milujem na to ani toto okienko nestaci. 100 %.

Hvězdná pěchota (1997)

Akcia, vtip, brutalita sa ruka v ruke taha cely film. Toto je moja srdcovka, ktora ma vlastne uviedla do sci-fi zanru a za to jej patri moja vdaka. Dakujem

Kill Bill 2 (2004)

Kill Bill vol.2 je moja svatica, a keby mozem kazdy den sa ku nej modlim a dakujem za nu ze existuje. A vlastne aj mozem.

Hannah Montana (2009) odpad!

videne tak do polovice. Vrele neodporucam hadam nikomu so zdravym rozumom. Nechutny blivajs, ktory sa tvari ako film, nedajboze komedia. Za zmienku fakt nestoji naozaj nic. A Miley Cyrus je fakt strasna herecka,ale fakt strasne.

Pařba ve Vegas (2009)

od zaciatku do konca blazniva jazda, ktorej v podstate ani na sekundu nedochadza napad a hlavne vtip. Ustredna trojica hra v zanri velmi dobre a hlavne Zach Galifianakis sa na tuto rolu hodi ako rit na serbel. P.S : dieta na plagate je dost zavadzajuce, objavi sa len na kratku chvilu a v podstate nehra skoro ziadnu rolu. Videne na filmovej noci v auparku.

Kámoš k pohledání (2009)

Prijemna komedia s prijemnymi hercami s prijemnymi vtipmi a s s prijemnym napadom. 70 %

Stáhni mě do pekla (2009)

JUU ŠEJMD MIII :D Ta stara baba bola fakt super , a ta Lamia mala skvele meno. Dobre vtipy, dobra akcia, dobry zaver.