Noc v muzeu (2006) odpad!

Takýto druh dementného humoru sa mi hnusí. Ben Stiller sa stal moj Naj NE oblubenejsi herec, a na filmy Shawn Levyho si davam obvzlast pozor. 0 %

Happy Feet (2006) odpad!

najhnusnejsi hnus v animovanej tvorbe. Trapny detinsky pribeh , hnusne tanecne cisla a co je nahorsie tato sracka porazila moj najoblubenejsi animak CARS v boji o Oscara. Odvtedy sa mi zhnusila cela ta Komisia ci co to tam je za magorov. 0 %

Ďábel nosí Pradu (2006)

Preco ta Meryl Streep nedostala Oscara? Taku protivnu sefku vam nezahra ani sam zivot..

Mico Preto (1990) (seriál) odpad!

co ja vim kam ma jebnu

My z Kačerova (1987) (seriál)

Najlepsie animovany serial na svete, ktory ma bavi viac ako simpsonovci. Milujem kazdy diel, kazdu sekundu a uvodnu zvucku viem naspamat. 1oo percent

Requiem za sen (2000)

Asi som sociopat, ale mna to vobec nedostalo, nezdepkalo ani nic podobne a po skonceni som nemal ani volu nad tym filmom znovu rozmyslat. Proste dobre spracovana drama, dobri herci ale to je tak vsetko. Po druhom zhliadnuti uz to bolo lepsie, ale nic co by ma donutilo sa zamysliet. 75 %

Auta (2006)

Zo vsetkych animovanych filmov ma tento dostal najviac. Ani neviem cim si to zasluzil, nie je ani najvtipnejsi, ani najakcnejsi, nema najlepsi pribeh, nema roztomile postavicky, ale ma nieco co som inde nenasiel. Ked zistim co to je napisem viac.

Velká ryba (2003)

Ak sa da humor a smutok spojit do jedneho pocitu, tak ten pocit sa musi volat Velka Ryba

Vetřelci (1986)

Tu sa dostavil moj prvy orgazmus. Dakujem Cameron.