• Thriller

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Pro mne jsou filmy Alice jako na houpačce, jednou nahoře a jednou shit. Tady bohužel shit jak Brno, což potvrzuje i účast do nedávna zcela neznáme celebritky jménem Sokol, který bohužel tápe mezi režijním křeslem, hereckou šatnou a maringotkou komika. Bohužel ani v jedné roli není dobrej a silne mně nebaví kazdej počin, kde figuruje tenhle dement. Vojtovi jsem predikoval po Snowboardacich nejakou tu karierku, bohuzel spatne..Samozrejme hodnotim li film jako celek, tak jsem tam nic nenašel, nudne trapný diktat, co je in ve filmu bez děje, humoru, myšlenky. .

47 róninů (2013)

Pěkná fantasy. Čekal bych zde i lepší honocení, jelikož film měl náboj, kvalitní kulisu, velmi zdařilé masky a výpravu, kupodivu koukatelné asijské tváře a bezesporu z pohledu histrie a legendy i silný podtext. Navíc v závěru film nevybočil příliš od dané legendy a autoři nedomrvili film romanticky přijatelnějším a veselejším koncem, což bylo fajn.

Frajeři ve Vegas (2013)

Cekal jsem to horsi, nebyt nekterych dementnich a lacinych zapletek vcetne toho sladouckeho zaveru bylo by to u mne za vic. Film mne ale i tak docela bavil, obcas jsem se i zasmal a celkem si uzil nocni Vegas. Zadnej extra prinos svetovy kinematografii ani buhvi jaky scenar to sice nebyl, ale ani to nijak neurazi..Pravda, nebyt tam to obsazeni, ma to o dve hvezdy mene...na duchod prumerny pocin pro vsechny.

Fighter (2010)

I kdyz se mi zda, ze je posledni dobou nejak preWahlbergovano, nachazim v jeho tvorbe obcas slusny kousek tak jako v tomto pripade. Krome perfektni hudby a vykonu slachoviteho Balea ma film zajimavy spad a sympaticky dej. Ja se tedy slusne bavil.

X Factor (2014) (pořad) odpad!

Snažím se neporovnávat s US verzí, vzhledem k rozdílným možnostem, rozpočtu, sponzorům atd. to není ani dost možné, ale nejde to... Ta snaha se podobat originálu ve všech směrech je evidentní, bohužel i s přihlédnuitím k našich skromějším poměrům je výsledek tragický. Po shlédnutí Ewy Farne v jedné podobné porotě, jsem myslel, že hůř být nemůže..Bohužel může -porota složena z nýmandů ve snaze napodobit hvězdy z amerického šoubizu (Klempíř skutečně nemůže napodobit Simona nebo hvězdného L.A. Reida ani v nejmenším, i když si voholí hlavu a vezme černý brýle a evidentně studoval americkou předlohu...Celesta přestala před týdnem nosit pleny a roli mladé hvězdy po dvou letech v branži ještě prostě nezvládá, i kdyby se culila sebevíc..její starší,vyšumělá teta ze solárka Sisa byl pro mne asi největší přehmat a bodrý synek známého českého barda pro mne prostě není dostatečná celebrita, i když brousí miss tohohle světa..) Celé toto potvrdil přesun do domu porotců, kde dva ze čtyř ještě nemají vlastní bydlení (divíte se?), tedy zvolili veřejná místa a vilka p.Klempíře za Prahou připomínala tak trochu boudu pro psa L.A. Reida..tedy kde jsou hvězdní porotci? A hvězdní hosté těchto porotců mne dorazili - dorazil i božský Karel, který už nějaký čas sklouzává po stěně komerce níž a níž(nic proti, je to stále borec) a jako jediný lze být považován za celebritu a účast v takovém pořadu nebo reklamě na vodu mu přeci nemůže uškodit, ale pro boha co ty dva protekční spratci z Nightworku - Prachař se Soukupem, komu oni chtějí radit, nevím..odpad, díky neschopnosti poskládat solidní porotu, nasměrovat pořad v souladu se skromějšími poměry, neschopnost najít vlastní lajnu..upřímně zajímavých zpěváku je stále dost pro podobné kabarety..

Líbáš jako Bůh (2009) odpad!

Bohuzel opet ne..s pani Polednakovou to jde pekne z kopce..boze, uz jen vyber hercu je extra prehmat..holt zlata velryba a tatinek v polepsovne..

Doktoři z Počátků (2013) (seriál) odpad!

Halino, Zdenku, Nelo, Marku, Vaclave - alou do koupelny, otevrit toaletu, strcit hlavu dovnitr a nekolikrat splachnout...

Zpátky do ringu (2013)

Super. Hodne jsem se obaval, co z tohohle "napadu" bude a vysledek pro mne je jeden z nejlepsich filmu roku dvatrinact..Robert sice uz je davno z formy a fyzicky lehce zaostaval za Silvestrem, ale herecky ho zase prevalcoval a dokazal, ze proste v halivudu nema konkurenci a je schopen ve svem veku zahrat temer vsechno. Klobouk dolu, super film od zacatku do konce.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Celkem to slo, tedy hlavne prvni polovina. Druha cast a zaver stal za prd. Ani mi nevadil vyber zenskeho obsazeni filmu, tak nejak mi tam sedely, i kdyz ta Tiptonovic holka je skutecne misty zrala na kybl na hlavu, ale boze ten Gosling..