• Thriller

Klub poslední naděje (2013)

Pecka..po dlouhe dobe se americka akademie ve vyberu nej herce trefila do cerneho. Co si budeme namlouvat, film doslova stoji a pada na vykonech hlavniho hrdiny a ackoliv nejsem buhvi jaky znalec filmoveho remesla a herectvi jako takoveho, toto byl opravdu uzasny vykon hlavniho predstavitele a namet samozrejme chyti, jelikoz ukazuje realne boje v oblasti farmaceutickeho prumyslu nejenom v 80.letech..super film, ktery stoji za to videt.

Řím (2005) (seriál)

strasne dlouho jsem otalel s timhle serialem a nakonec skouknul dve serie behem par dnu..jeden z nejlepe vytvorenych obrazu davne historie, okoreneny zajimavymi dejovymi osami, perfektni kulisy, volba hercu i dokreslovani deje nekdy absurdnimy scenami, cilene vyhrocenymi pro strhnuti divaka, kombinace historickych faktu se smyslenou linii na mne tedy zapusobila perfektne vcetne dokonale hudby.

Co čas nezahojil (2012)

kazdy ma svuj nazor, tedy nechci sklouznout k lacinemu hodnoceni ostatnich komentaru...film pro mne nebyl o nicem a v celku jsem si ho uzil..sice zadny extra scenaristicky pocin, nicmene kombinace zajimaveho pohledu a porovnavani anglo a americkeho stylu zivota, chovani a pristupu k zivotu a hereckeho vykonu nekterych hercu ( ten Duvall proste nestarne a je perfektni..) prinasi zajimavy filmovy zazitek..tedy pro mne..

12 let v řetězech (2013)

Popravde jsem ocekaval mnohem vic po tech ohlasech na tento film. Nebylo to sice vubec spatne, to ani nahodou a urcite patri k tem lepsim vytvorum lonskeho roku. Jen se mi zdal film zbytecne dlouhy, nektere sceny hluche a s cilem vetsiho psycho dopadu na divaka natahovany do extremu, coz na mne bohuzel moc nepusobilo a melo opacny efekt a zavanelo spise nudou...jinak ale v celku zajimavy pocin s neokoukanymi herci, fajn kostymy a vypravou.

Westernstory (2011) odpad!

Dalsi majstrstich do zlate truhlice ceske kinematografie..ze jsou nekteri cesti herci schopni za penize tocit v podstate cokoliv, je zrejme..jedine, co mne hlava nebere je to, ze je nekdo schopen podobne sracky financovat..

Dívka na útěku (2012)

Pravda, zadny extra filmovy pocin to neni s velmi jednoduchaou dejovou linii. Vymyslet dej, postaveny na myslence " ja se zapomnela po stredni rozejit s chlapcem.." asi velkou fusku nedalo..na druhou stranu mi tvare hlavnich predstavitelu nijak extra nevadily a v podstate ladily s myslenkou filmu dobre..Komedialne na mne asi pusobila pouze uvodni postelova scena s hlaskou ohledne ritniho otvoru.. jinak spise pokus o neco hlubsiho, psychologicky silnejsiho v duchu "bud rada, co doma mas.."

Pařba na třetí (2013)

Dobre, bohuzel se potvrdily recenze a posledni dil je neslabsim z celkem zabavne trilogie. Tak nejak mi to prislo krecovite, snaha nalejt lidem z lahve vino, ktere uz nekdo pred tim vypil..neni to sice uplne tragedie, celkem jsem se bavil, ale po extra bravurnim prvnim dile a dobrem druhem je toto pro mne rozmazleneho a namlsaneho prvnimi dvema dily o dost horsi. Horsi tri hvezdy.

Pařba v Bangkoku (2011)

Zdarile pokracovani a rozvinuti deje. Pro mne lehce pokulhava za jednickou, ale i tak perfektni komedie s dokonalym Zachem..Bredley uz mne tak nebavil..

Pařba ve Vegas (2009)

Paradni oddychovka, super napad a extra magor v podani Zacha Galifianakise. Moc mne to bavilo..

Hlas Česko Slovenska 2 (2014) (pořad)

Pro mne jen o malo lepsi nez podobny porad na konkurencni tv diky vice zpevu, mensi estrade nez v x-ku a zajimavejsi porote. Pepa je rockova hvezda, trochu jsem se divil, ze vzal tuhle saskarnu, i kdyz " it's all about money,money..' ale i tak je to pro mne celebrita, jak ma byt. Michal Dejvid toho taky dost dokazal a i kdyz je to Kocka s satnikem od centrifugy, stale se da povazovat za nekoho, kdo muzice rozumi a v porote ma sve misto. MSpirit je pro mne novacek, v zivote jsem ho nevidel, ale po shlednuti tech dvou dilu mi prisel jako celkem sympos a inteligent a hlavne stokrat lepsi nez jeho vypatlanej predchudce a radoby tvrdak Rytmus.Co mi hlava nebere jsou ale ty dve zbyvajici individua. Dcera znameho tatinka, ktera tady nic nedokazala a chvili roztahovala nohy v nemecku spolecne s vypatlanou, umelou a namistrovanou Darinou degraduji uz tak spatny porad na uroven hajzlmísy. Skoda, potencial dobrych zpevaku tady je, jen to okolo - zejmena komentare a vytsupavani dua Darta jsou priserny..