• Thriller

Tísňová linka (2013)

Sice jsem u nekterych detailu, nahod a situaci skripal zubama, ale celkove velice svizny, napinavy a jednoduchy film s vybornou Halle s kvetakem na hlave v hlavni roli..

Bony a klid 2 (2014) odpad!

Asi se to dalo cekat. Co jineho dostat od rezisera, ktery za poslednich 20let natocil jen hromadu sracek a filmu na hovno..korunu filmu bez naznaku deje, originality, humoru a neceho, co by davalo smysl davaji nekonecna a stale se opakujici retrospektiva do prvniho dilu ve snaze pozvednout bidnou uroven filmu. Do jeste vetsich sracek film posila obsazeni protekcniho spratka z rodu Pracharovic do hlavni role, byvale missky do jedne z vedlejsich roli, angazovani opravdu nechutne manzelky rezisera filmu..nevim, nevim, jestli se vubec nekomu za poslednich 20 let podarilo natocit kvalitni pokracovani celkem uspesneho prvniho filmu..nejak si nemuzu vzpomenout..

Siddharth (2013)

Super kousek z realneho a syroveho prostredi..

Divergence (2014)

Chaby pribeh s bidnym obsazenim. Bojova jednotka plna chcipaku, kteri se neumi hybat a maji chranit lidstvo. Vycvik pripominajici pubertalni hru na vojaky se snazi misty vyzvednout celkem trefna muzika..jinak mi to nic nereklo.

Gravitace (2013)

Expertum z NASA a Bajkonuru se pravdepodobne pri sledovani tohoto snimku otvirala kudla v kapse.Pro mne, neznaleho vesmirnych a fyzikalnich jevu a realnosti to byl vsak super zazitek, s perfektni hudbou a efekty, navic pro mne prekvapive skvely vykon v podani slecny drsnak, kde bych to necekal.

Pompeje (2014)

Na mne prilis mnoho efektu a slabsi dej.Tvurci prilis tlacili na pilu ve snaze vytvorit pomoci efektu historicky velkofilm,na to jim bohuzel dle meho nazoru chybelo v prve rade lepsi obsazeni, kvalitnejsi dej a vubec cele zpracovani.Film jsem bohuzel videl v cj verzi a dabing hlavniho hrdiny mne vylozene stval. Za to ale film jako takovy nemuze a tedy toto nehodnotim.

Něžné vlny (2013)

Nudne vlny,po nichz se placa nekolik neokoukanych tvari..

Trans (2013)

Na jednu stranu celkem originalni a zajimavy film, na druhou zbytecne prekombinovany, zamotany a misty mimo..Pro mne ale jako vzdy vyborny Vincent Cassel a extra dobra hudba, doprovazejici cely film..konec byl v duchu celeho filmu nic moc.

Krásno (2014)

Nejhorší na tomto filmu je celý film. Přišlo mi to strašně trapný, snažící se napodobit amerckou či anglickou cool movie doplněnou vtipem v každém záběru..už tak trapný scénář podpořil svým vlastním obsazením pod svoji vlastní taktovkou (dokonce i jako koproducent) nýmand současné české scény a bývalá hvězda Ordinace v růžové zahradě ( do té doby jsem o něm tedy nic neslyšel..) pan doktor Ondra Sokol..souhlasím, každá druhá scéna jak vystřižená z Partičky, stejné kecy,pohyby a grimasy...jednu hvězdu dávám za celkem obstojnou hudbu H.Muchowa a úsměvný výkon Karla Rodena. Jinak s tím na hnůj hned vedle zmíněné Ordinace..