• Thriller

Kohout na víně 2 (2013)

Jak uz to ve vetsine pripadu byva, pokracovani zdaleka nedosahuje ani te prumernosti prvniho dilu. Nevim proc, ale snaha z kazde sceny delat romanticko vtipnou perlu na mne vubec nepusobila, spousta dialogu byla uplne o hovne..jak uz zde nekdo napsal, kdyby misto mluveneho slova pouzili zpev, tak to byl aspon prumerny muzikal, jelikoz te hudby tam fakt bylo jak nasrano a nepochopil jsem, proc kazdy druhy stupidni dialog byl podkreslen radoby cool tony...Tile, neva, jen ne uz trojku, jinak te mazu ze seznamu oblibenych hercu..

Kohout na víně (2011)

Til je muj oblibeny herec a v nemecku jich moc neni, tady se mu celkem povedlo skloubit nekolik profesi a navic zamestnat pul sve rodiny. Do budoucna bych se na jeho miste ale radeji drzel herectvi nez se poustel do dalsich aktvit kolem filmu...tohle je ale celkem pohodova, usmevna a na nemeckou republiku i povedena komedie, ktera nikoho neurazi.

Blbec k večeři (2010)

ano, pokud se vam podari odprostit od puvodni francouzske verze, nebo jste ji nevideli, pak film neurazi. Mne se to bohuzel nepodarilo a tak jsem porovnaval a porovnaval a vysledek je jaky je..

Liberace! (2013) (TV film)

Koukat se na dva chlapy, jak po sobe lezou je pro mne prijemy asi jako pro vlkem zuzovanou prdel jet tour de france. I proto jsem dlouho oddaloval tenhle film. A pokud opomenu moji sexualni orientaci a jednoznacny "pussy" apetit v realnem zivote, tak i jako zaprisahly heterak musim film oznacit za skvele natoceny a tak nejak jsem nechapal, kde se to v Douglasovi na stara kolena vzalo..byl proste uzasnej a presvedcivej..vsechny ty pozlatka okolo, styl, kulisy a kostymy vcetne masek(pokud se to da takto nazvat) tak uzasne ladilo s tim, co mel film ukazat...proste super

Po zániku Země (2013)

willa mam celkem rad, tady se to ale moc nepovedlo..nudil jsem se a dokoukal jen ze setrvacnosti..ani mi tak nevadil protekcni synacek, jako spis uplne stupidni a beznadejny scenar..

Machři 2 (2013)

chabe pokracovani prumerne komedie, kde alespon v prvnim dile byl nejaky dej a namet, prolozeny vtipem.. tady to litalo jak z kulometu se snahou narvat do sto minut co nejvic vtipu a radoby usmevnych scenek, ktere na sebe nijak nenavazovali. Cil byl asi vyplodit z kazdeho dialogu vybuch smichu, coz u mne uplne nefungovalo..Sandler mne proste uz nebavi a v celkovem kontextu to bylo spis trapny..par scenek mne ale celkem pobavilo, ale jak jsem psal, ceho je moc toho je prilis a spis nez filmovou komedii pripomina toto dilo panorama gagu a scenek nebo vyber to nej ze skryte kamery jednoho mensiho mesta..

Divočáci (2007)

nebyt stupidniho zaveru filmu z typickeho americkeho malomesta (spise vesnice), tak jsem dal i ctyri hvezdy, jelikoz film neni treba nijak pitvat a nechal jsem se bavit jednoduchymi dialogy a celkem stastnym vyberem hrdinu (i kdyz Martin se na motorku hodi asi jako ja na litaci koste) od zacatku cca do dvou tretin filmu..

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

mne tedy sraz hercu z beckovych filmu moc nepobavil, ackoliv nekteri z nich potencial urcite maji..

Alexander Veliký (2004)

Pro mne mene zdarily film z dilny genialniho rezisera a rozhodne znam mnohem lepsi filmy na podobna historicka temata. Na druhe strane originalita vypraveni, atmosfera a vsechna ta omacka okolo sice film neuveritelne natahuji (klidne mohl byt o hodinu kratsi..) nicmene dava takovy zvlastni pohled na danou dobu, hlavniho hrdinu, jeho sexualitu, vztahy s matkou, touhu po moci atd. Bohuzel u mne zcela subjektivne nefungoval vyber hlavniho hrdiny, ktery mi tam proste i s tou obarvenou hlavou nesedel a film diky jeho vykonu pro mne posouva o hvezdu niz. Naopak geniální ztvarneni otce v podani Vala Kilmera jsem si uzival.