• Thriller

Dvojka (2009) odpad!

Nevim,zda jsem koukal na stejny film jako zdejsi znalci..pro mne ale spatny scenar, odporni herci(chapu, hl.hrdinka protekcne obsazena), jedna z nejhorsich kamer co jsem videl a stupidni dialogy..hnuj

Lucy (2014)

Dobre tedy. Myslenka celkem originalni a fajn. Zpracovani misty pro mne nepochopitelne, nudne, odflaknute a konec chaby..pravdepodobne by lepsi scenar a hlavne reziser dokazal vymodelovat s takovou predlohou o tretinu delsi, napinavejsi, smysluplnejsi a zabavnejsi podivanou..a to mi ani nevadila hl.predstavitelka..

Vše o vaření (2013) (pořad) odpad!

Beckova herecka v ceckovym poradu o vareni..jeji kucharske umeni plus dementni vyrazy patri do odpadu tak, jako vetsina receptu, ktere jsem tady videl..bohuzel to nezachranuji celkem schopni profici kuchari..

U Haliny v kuchyni (2014) (pořad)

Davam pet michelinskych hvezd. Ne za porad, kde kozata prasnice vari jednu kejdu za druhou a pritom mele hovna ve snaze kucharsky neum dohnat vtipem, ale za genialni tah zkomirajici produkce, umirajici tv nova naservirovat zdegenerovanemu ceskemu, kulinarskemu publiku dalsi shit..v zemi, kde narod uci varit plesaty vseumel Pohlreich s prasecim ksichtem a mluvou hulvata od vedle, kde nejuspesnejsi kucharku vydava Lada Sislavy Hruska s recepty ve stylu, jak sopla z nosu pouzit misto lanyze a kde lidem ukazuje jak varit kazdy, kdo ma do prdele diru..bravo, jen se desim, kdo nas bude ucit varit priste..bon apetit narode.

Zakázané uvolnění (2014) odpad!

Dalsi kybl sracek v zumpe zvane ceska kinematografie po roce 2000.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Tak jsem se s dětmi obětoval a kouknul na to. Sice celkem netradiční zpracování klasické pohádky, nicméně jsem se bavil a děti taky, což byl asi účel. Povedená taškařice...

Noe (2014)

Pro mne celkem zklamání. Námět díky silnému potenciálu a historickému významu má stoprocentně na daleko lepší zpracování, možná se stačilo více zaměřit na jednotlivé postavy, příběh, vztahy než na efekty a monstrozní ukázku počítačového umění. Rozhodně více fandím a jsem na straně kámoše Darwina, nicméně biblické příběhy mají pro mne dost silný význam. Tady mi to přišlo všechno příliš (včetně transformerackych kamenných postav)..ve filmu mne ALE hodně dostaly cca 2minuty ( které v tom monstrozním vizualnim šílenství většina možná přehlédla) a to když Noe popisoval vznik světa při zhasnutém světle. To bylo silný, pro mne geniálně zpracované, kontinuální a super. Bohužel v celém filmu to je málo..

Kameňák 3 (2005) odpad!

Horsi nez tohle je snad jen Halina v poradu o vareni nebo reklama na vlozky..neuveritelna sracka.

King Kong (2005)

Ja se tedy znamenite bavil..super efekty a vubec mi nevadilo,ze misty tvurci znacne prestrelili.Navic nadherna Naomi v roli Ann tam proste sedela.

A dost! (2013)

Pekna vztahova eskapada, velice prijemne, prirozene a neokoukane obsazeni davalo filmu vetsi realnost a koukatelnost a duveryhodnost..ac nejsem zastancem podobnych filmu,toto se mi uprimne celkem libilo.