• Thriller

Cesta ven (2014)

1.Nechapu, jak tento dokument mohl vyhrat lva za nej film.V jine kategorii by mi to ani tak nevadilo 2.Vykon predstavitelu me neprekvapil, i kdyz byl celkem obstojny- cikani maji od prirody nadani k tanci,zpevu a muzice a divadlu(samozrejme i k vyzirce,zlodejine,nezodpovednosti apod.), jenze tady 90%z nich nehralo, ale ukazovalo sama sebe 3.ten kalkul tvurcu je zrejmy 4.film mne nijak nesokoval, nezanechal nic, co bych necekal.Ukazal holou realitu ze zivota cerne mensiny, se kterou si nikdo v teto zemi nevi rady. Ano, jsme narod xenofobni a vuci teto mensine radikalni, ale je se cemu divit? Tento dokument presne ukazuje, ze pracovat a zit 'normalne' chce jeden cikan z tisice mozna z nekolika tisicu, ze vetsina nebude a nechce pracovat a pocka, az se postarame. Nema smysl tady rozepisovat dalsi a dalsi duvody postoje nasi spolecnosti vuci cikanum(kdo jiny si dovoli jet pro socialku medvedem a obvesenej zlatem s marlborem u huby nebo si naseka deset deti, kdyz na to nema..)..nicmene dve hvezdy za onen vykon zahrat sama sebe a jednu extra vtipnou scenku v aute pred domem, ktery chteli vzykrast...jinak nic

Český lev 2014 (2015) (pořad)

Marná snaha jak pozvednou upadající ceremoniál, který má oslavovat český film..Nic proti Výborné, zřejmě předvedla maximum a v rámci svých možností to zvládla. Jenže toto není ples v Kostelní lhotě ani Vánoční večírek střední firmy..Nápad s doktory ve světě nemá obdoby, nijak s branží filmu nesouvisí. Na druhou stranu to byli právě doktoři, kdo svým vystupováním, mluvou a vtipem večer zachaňovali..ceny samotné nebudu komentovat, větší absurditu jsem snad neviděl. V akademii sedí zřejmě samej debil, jinak si výsledek nedokážu vysvětlit. Nic poroti Cestě ven, amatérsky celkem zdařilý kousek, ale ohanet se poselstvim??Cikan bude cikanem se vsim, co k tomu patri i bez Ceskyho lva a kalkul tvurcu je zrejmy...navic Petr Vaclav je arogantni blb a jeho vystupovani jsem nepobral..Proti gustu zadna, ale zustaly dva slusne filmy absolutne nedoceneny..

Karolína, domácí kuchařka (2014) (pořad) odpad!

V zemi, kde vari kazdej, kdo ma do prdele diru a leze s tim do televize me uz neprekvapi asi nic. Nevim, co je mensi zlo.Zda tahle nesympaticka, umela a trapna zenska, ktera neumi v realu zrejme uvarit ani vejce, mluvi jak kdyz ma v riti varecku nebo ta prasnice na Nove, ktera jen vizaci a trapnymi glosy odnauci lidi v tyhle zemi jist..ble, Karolina-domaci jitrnice nikdy vice...

Banshee (2013) (seriál)

Dalsi pripad, kdy databaze hlasi extra dilko a realita je uplne jina..Tedy alespon pro mne samozrejme. Prvni veci je pro mne absolutne hrozny vyber hercu.Je to smecka nesympatickych, hluchych a radoby cool predstavitelu, kde krome staryho Sugra, kterej je super a tak nejak to herecky a osobnostne zachranuje, mi tam nesedel vubec nikdo. Vrchol nevkusu je hl.predstavitel a jeho byvala, odporna a hrozna pipina(navic vubec zadny kozy) oba namistrovany jak krava..serif v kazdym dile rozbitou hubu na maderu a za dve minuty uz ani skrabanec..dej a namet vypadaly v popisku nadejne, v realu to na mne pusobilo dost stupidne, zadny napeti, ocekavani ani mrazeni se nekona, vse je strasne predvidatelne a misty nudne a ospale. Snaha dilko nekam posunout a udelat zajimavejsi obcanou odvaznou sexualni scenou je viditelna, na mne bohuzel nefungujici..nevim, asi jsem se namlsal jinymi soucasnymi serialy a toto proste nemuzu dat. No a zaver serie, kdy se spoji parta tupounu s policii...druhou serii rozhodne zkouset nebudu.

Strážci Galaxie (2014)

Ackoliv nejsem fanda scifi a filmy typu vesmirnych valek nevyhledavam, tady jsem byl velice mile prekvapen.Vtipne,bezvadne udelane, herecke obsazeni slusne a kombinace akce a vtipu bezvadne fungovala..super, tesim se na dvojku.

Sexuální rekonstrukce (2003)

Kdo cekal film plny sexu a erotiky byl zklamany a ze v realu nektery mrchy dokazou s chlapem manimulovat mnohem vic je taky asi jasny kazdymu.. .Jinak ale film jednoduse a prijemne zpracovany, hlavni postavy predvedly super vykon a i kdyz se dal zaver dlouho dopredu cekat, tak proc ne..navic mnohem lepsi nez to zakoncit kycovitym happy endem...i kdyz na druhou stranu si zaslouzila Rachel na zaver poradnou presdrzku..

Míň je víc (2015) (pořad) odpad!

To je ale kravina..Honziku,ve sportovnich novinach jsem ty grimasy jeste bral,ale jak tady cumis do kamery a delas ksichty jako debil,to bych te hnal klackem na Novu..sorry

Osmy (2014) (TV film)

Trojan je proste borec, aktualne asi vubec nejlepsi cesky herec..Ceska televize konecne zabodovala a i kdyz v realu to za komaru takova prdel nebyla, film mne pobavil a moc se mi libil..super!

Tři bratři (2014) odpad!

Nechodme prosim okolo tohoto vytvoru po spickach jen proto,ze pochazi z dilny mistru Sveraku...pravda je takova, ze tahle patlanina nekolika klasickych pohadek je v celkovem kontextu hrozna sracka..bohuzel mi prisly trapne i jindy perfektni texty pana Uhlire..