Decibely lásky (2016) odpad!

Jediná pozitivní věc na tomto filmu je, že se nejmenuje Discopříběh 3

Lichožrouti (2016)

Animace vem čert! Originální námět a český počin jsou klady, které se musí zkrátka ocenit, byť to nějaké ty mouchy má.

I Spit on Your Grave III: Vengeance Is Mine (2015)

Vyplnilo se přesně to co jsem předvídal v recenzi na druhý díl. Bohužel v tom vidím spíše psychologické drama a sem tam se člověk ztrácí v těch haluškách vs. realita. Chystá se další díl s (doufám že ne symbolickým) názvem Deja Vu...no nevím, dám tomu ještě šanci, ale budu se opakovat - z tohohle námětu se už vytřískalo všechno v prvních dvou dílech. Hvězda navíc za krvavou kuřbu :D

Mechanik zabiják: Vzkříšení (2016)

Pro Jasona Stathama mám slabost ale Mechanik, v jakékoliv verzi, mne prostě neoslovil. Tady tj navíc hodně slaboučké a prohnané levnýma efektama, takže vzkříšení a ani další díl už radši opravdu ne.

Hledači pokladů na aukcích (2010) (pořad)

Je to všechno samozřejmě předem domluvené a sehrané ale prostě to nějakým zázračným způsobem funguje a baví to 😀

Týpci a zbraně (2016)

Nebýt toho tragického obsazení - komediální buřt Jonah Hill vs. kamenná tvář Miles Teller, tak bych dal i pátou hvězdu. Bonusem je skvělý soundtrack.

Pařba v Pattayi (2016)

Totální ptákovina, parazitující na jméně předchozích pařeb, ale pro pár momentů jsem měl slabost a proto jsem to poslal na tři hvězdy. Liliputi, scéna se sračkou a perfektní parodie Kickboxera :D

Krotitelé duchů (2016)

Ale jo dám ty 3 hvězdy. Je to zženštilé, méně děsivé a vykrádá to jedničku ale i tak to je celkem pohodové a vtipné. Pro krotitelé duchů mám slabost už od dětství a ač jsem byl původně proti obsazení ženské čtveřice, nakonec to nedopadlo vůbec špatně. Obsazení Chrise Hemswortha do role potrhlé sekretářky je ale sakra úlet.

Vánoční Kameňák (2015)

Poslední díl série (doufejme) dopadl dle očekávání špatně. Nicméně parodie na Zemana ušla. Zbytek opět v křeči a ještě s klaksonem aby jste se nezapomněli smát...

Poslední vlak (2006)

K dokonalosti něco chybělo...nicméně silně emotivní příběh, originální námět a česká stopa se musí ocenit. 7/10