Doktor Martin (2015) (seriál)

Co si budeme povídat, britové komedie umí a jejich styl humoru je blízký českému publiku a tak má doktor Martin u mě stoupající tendence hodnocení. A protože se seriál opravdu drží britského scénáře (stačí se podívat na youtube na některé scény ze seriálu Doc Martin, které jsou dvojčetem těch co vidíte na ČT) , a protože Doc Martin je v Británii tak oblíbený, že má několik sérií, očekávám velké věci. Po dlouhé době je Doktor Martin seriál, který mě donutí zapnout televizi.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Proč nakonec tři hvězdy? Protože jsem hloupá holka, která většinu těch chlapských věcí neocení. I když Rebecca Ferguson je velmi zajímavá herečka a těším se, že jí někde znovu obsadí. PS: Tom Cruise vypadá na svůj věk neuvěřitelně.

Holka na zabití (1975)

Něčím mě tenhle film připoutal k obrazovce a bavil.

Ant-Man (2015)

Pro mě byl Ant-Man velmi milým překvapením. Čekala jsem něco na horší úrovni, ale Marvelové si kvalitu hlídají. Byla to jízda, byla to zábava, bylo to překvapivé, zároveň předvídatelné ale moc krásně předvídatelné. Paul Rudd je podle mě výborný herec, takový Ryan Raynolds s výrazovým talentem a pak tam hrála Evangeline Lilly a ta je prostě moje srdcovka. Zábavností to určitě dotáhlo poslední Avengery.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Trochu zklamána, ale jen trochu. Pořád je to nadprůměr. Jen jsem faninkou Whedonovského pitvání postav spíš než drsné akce při které zboří půl města. Během celého filmu se vlastně nepozastavují nad tím, že tam někde uvnitř třeba byli lidé a pak se na konci přehnaně starají o každého človíčka na "meteoritu". Co se mě týká, Age of Ultron na mě působí jako předehra pro velké divadlo, které se chystá. Tak jsem na něj zvědavá. Jinak jsou všichni vrcholně roztomilí a k sežrání. Také mě potěšil "kick ass" jako Quicksilver. Stan Lee se ve filmu také mihnul, takže podtrženo sečteno čtyři hvězdy ale zatímco první Avengers si vždycky ráda pustím, na Age of Ultron asi jen tak řada nepříjde.

Batman vs. Red Hood (2010)

Vážně nevím čím to je, ale mé hodnocení se rozchází s místním. možná jsem viděla málo animáků a jsem zmlsaná filmy. Možná jsem zmlsaná komixy. A nejspíš nemám ráda akci a tenhle film je jedna akce za druhou.

Jako zamlada (2007) odpad!

Ve chvíli, kdy si bezdomovec prdnul, jsem shodila hodnocení z jedné hvězdy na odpad.

Znovu 17 (2009)

Hvězdička za Zacka, ty další se ztratili potom, co jsem musela kvůli "americké trapnosti" přeskákat minimálně třikrát o pět minut dál. Body plus za geeka;)

Malá vada na kráse (2005)

Hvězda za hlavní mužské role, moc hezky se na ně kouká, na oba. Ovšem hlavní hrdinka má podle mě Malou vadu na kráse, jen nevím v čem spočívá, možná v tom, že vypadá tak dokonale. Ovšem chemie, mezi hlavním párem je skvělá.

Absolventka (2009)

Hvězda navíc za to, že jsem se zasmála, hvězda za modrooká kukadla Alexis a hvězda za... vlastně třetí hvězda se asi nekoná. Rozhodně se ale podívám někdy při žehlení podruhé.