Kauza CIA (2006)

Nudněji už to natočit nešlo. Filmy, kde je na prvním místě politika, bývají zpravidla nezáživné a hloupé a tohle je další důkaz, který to potvrzuje. Aby to bylo ještě víc nepřehledné, události jsou zde vyprávěny napřeskáčku a kdo se i v tomhle neztratí, ten se musí ztratit v hromadě postav, které se vynořují, jen aby opět někam zapadly.

Šifra (2003) (TV film)

Na televizní film slušně natočené, nenadchne ani neurazí.

Uprchlíci (1998)

Snaha o akci je patrná z každého záběru, když ale chybí peníze, jde to ztěžka. I přes všechny kiksy - 3 hvězdičky.

Zjevení (2002)

Prostě mě to nevtáhlo do děje. Částečně špatně srozumitelné, k tomu nelogičnosti a způsob zfilmování - a máme tu dvě hvězdičky a víc ani ťuk.

Předtucha (2007)

Ne, že bych u toho ani nedýchal, ale zvědavý, jak se to vše vyvrbí, to jsem byl. Poslední desetiminutovka, kdy se vše objasní, byla nejsilnější část celého filmu. Jen mě napadlo, že ta její rada, aby se s autem otočil, nebyla zrovna z těch k nezaplacení.

Záletník (1976)

Možná je mé hodnocení až moc přísné, ale věrně odpovídá tomu, jak jsem se při sledování "bavil". Tahle uspávačka, vydávající se za komedii, postrádá jakýkoli náznak skutečného humoru, naopak zklouzává k naprosté trapnosti (když si ten mladý smrad pokouší sbalit čtyřicítku, nebo ten Brasseuruv slepecký výstup v restauraci - no fuj!) Sice nechápu, jak tomu někdo může dát 4 či dokonce 5 hvězdiček..., každý máme tu svoji laťku humoru nastavenu na jinou úroveň.

Vinyan (2008)

Máte rádi děti? Tak po shlédnutí Vinyan se to možná změní. Ale vážně, film jsem si celkem užíval, to prostředí barmské džungle bylo věrohodné, stejně jako polorozpadlé vesnice místních indiánů. I thajští průvodci byli správně " nedůvěryhodní" a sám jsem si musel položit otázku, jestli bych svůj osud svěřil do jejich rukou. Jeden z nej filmů od DVD Edice.

Love Story z Manhattanu (2002)

Tady se někdo nechal inspirovat Pretty woman. Bohužel, jeho kvalit nedosahuje ani zdaleka. I když - ta kočka mně přišla víc sexy než samotná J. Roberts.

Oceloví žraloci (1997)

Stupidní akční béčko, kde nic není, jak by mělo. Nelogický děj a jednání postav, akčnost představuje pár záběrů na stihačky a ponorky. Největším překvapením pro mě bylo, vidět Gary Buseyho v jiné, než záporné roli.

Beowulf: Král barbarů (2005)

Severské báje mně nic neříkají, takže jsem to víceméně odzíval. Škoda, příroda tam ale byla hezká.