Slunce, seno a pár facek (1989)

Jednu hvezdičku za Otíka a tu druhou za erotický dabing. S fackováním jděte do řiti.

Slunce, seno, jahody (1983)

Takový slepenec zábavných a méně zábavných situací. V porovnání s dvěma dalšími pokračování se pořád jedná o slušnou komedii. Přesto nechápu tu abnormální popularitu celé trilogie. Když český venkov, tak volím raději Bohuše.

Jarní příběh (1990)

Dva nadprůměrně inteligentí lidé se sešli nad bábovkou a čajem.

Loupež po italsku (2003)

Jak tady všichni píšou, opravdu se to v lecčem podobá Danyho parťákům, narozdíl od nich je ale děj méně komplikovaný a více akční. Posunout to tímhle směrem mi nepřipadá vůbec na škodu. Opravdu zparchantělý Edward Norton, krásná Charlize Theron, stylový začátek z Benátek, solidní honička v podzemce (nebo kde to bylo). Já si to docela užil.

Power Rangers Wild Force (2002) (seriál) odpad!

Morfujeme....v ještě větší blbost než jsem mohl doufat. Opravdu "revoluční triky" v plné parádě.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Trojka je pro mě docela zklamáním, má dost daleko ke skvělé jedničce a ještě lepší dvojce. Nějak mi tady chybí ta živelnost předešlých dílů. Navíc fakt, že na paní zubatou narazí tolik hlavních hrdinů, na efektu rozhodně nepřidá.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Moje nejoblíbenější Disneyovka od prvního do posledního dílu. Už jako malého mě fascinoval trezor strýčka Skrblíka. Vrcholem byl zasklený desetník. Nemůžu říct, že bych byl kdovíjak hrabivý, ale zaplavat si v trezoru plném pěněz bych neodmítnul.

Hvězdná brána (1994)

Je to pro mě takový malý kult. Hvězdná brána má atmosféru, která má jedinečný náboj. Hvězdná brána vyzařuje proud živelné energie. Ve chvíli, kdy se z plátna ozve 7 symbol zadán, začínám snít. Představa cestování vesmírem je fascinující a já bych v koutku duše chtěl být Danielem Jacksonem.

Million Dollar Baby (2004)

Hilary Swank zde velmi pvedeným způsobem ztvárnila ženu, která si jde tvrdě za svým cílem. Jeden z mála filmů, který mně vyrazil dech a skoro rozbrečel. Zkrátka vůbec jsem tu scénu se stoličkou v ringu nečekal, a když přišla tak jsem myslel, že to třeba nebude mít takové fatální následky. Opak byl pravdou. Ta poslední půlhodina byla neskutečně hořkým a silným zážitkem.Velice emotivní příběh s příliš smutným a nespravdlivým koncem.