Kameňák 3 (2005) odpad!

Esence té největší sračkovosti ve všech ohledech. Na druhou stranu se tomuto filmu musí nechat, že když ho dávají (a to je dost často), tak jen tak nepřepnu, ale s otevřenou pusou na něj fascinovaně zírám. Některé věci jsou zde tak hluboko na měřítku kvality, že už to víc nejde. Nejsem poživatel omamných látek, ale věřím, že pro tyto lidi může být tento film opravdu tím pravým ořechovým, navíc s tím bizarním hudebním doprovodem.

Klaun Am (1984) (seriál)

Originální, zábavné, Polívka v nejlepší formě. Hudba solidní.

Ďábel nosí Pradu (2006)

Dost otravný a nezáživný film. Streepová hraje sice pěkně, ale to bohužel nestačí.

Kamarád Timmy (2009) (seriál)

Příjemný "podvečerníček", má to takovou milou a přátelskou atmosféru. Písnička je super chytlavá.

Zákon gangu (2008) (seriál)

Nezajímavá a stereotypní nuda, ani Katey to neutáhne.

Dinosaurus (2000)

Příběh nikterak sofistikovaný, celé vyznění filmu vůbec takové plytké. Ovšem hlavní klady filmu je třeba hledat někde jinde, a to ve výpravě a vůbec celém zpracování pravěkého světa a samotných dinosaurů, které je opravdu propracované, s ohledem na každý detail. A volba Carnotaurů coby hlavních záporáků filmu, to byl skvělý tah - opravdu působí dojmem příšer ze samotného pekla. Jen to občasné nezvládnutí poměru velikosti k ostatním dinosaurům bylo srandovní, ale chápu - pro efekt okamžiku to bylo potřeba.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Epický dobrodružný skvost, který řadím v tomto žánru asi úplně na nejvyšší příčku. Ecstasy of Gold mi budou hrát na poslední cestě.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Mám to spojené s mým dospíváním, proto asi trošku nadsazuji. Nicméně i dnes se na tento předvídatelný a opakující se seriál velmi rád podívám. Některé díly byly slabší, jako celek je to ovšem skvělé.

Barney a jeho přátelé (1992) (seriál)

Katastrofa, dítěti pouštět leda za trest. Ale asi chápu ty, kteří to v určitém stavu ocení...

Upovídaná Marta (2008) (seriál)

Ujde to. Nic převratného, ale děti to zaujme a nezkazí, což dnes není zas taková samozřejmost.