O městečku Kočičkově (1965) (TV film)

Vím, že bych měl mít nějaký respekt ke starším, ale tenhle večerníček je opravdu za trest, to mi potvrdily i mé děti.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Postavit film na Sypalovi, to je podle mě nápad předem odsouzený k záhubě a praxe to jen potvrdila. Kdyby se aspoň Martincová pořádně svlékla a ukázala, ale ani to se tam nestalo.

Playgirls II (1995) odpad!

PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!"

Byl jednou jeden polda (1995)

Tu jednu hvězdičku dávám za to, že hrozně rád vzpomínám na tu dobu a idealizuju si to.

Horší už to nebude (2006)

Jako romantický film OK, herecké výkony skvělé, ale znám spoustu filmu, kde je vtipných scén daleko víc a jako komedie označeny ani nejsou.

Kancl (2014) (seriál)

Originální scénář považuji za geniální a když se ho někdo víceméně drží, tak ač to bude jinak kazit sebevíc, pořád to může být pro neznalého diváka zajímavý počin. To bude zřejmě i tento případ. Měl sem pocit, jako kdyby mi někdo vyprávěl fórky z původní verze Kanclu někde v hospodě a já se sem tam usmál. Casting nic moc, herecké výkony toporné a škrobené, celé je to takové prvoplánové a neupřímné.

Divoši (2012)

Pokus o další "cool-hláškovitý" film? Děkuji nechci.

Gumáci (1994) (seriál)

Na poměry Novy to nebylo nejhorší.