Akumulátor 1 (1994)

Zřejmě nejoriginálnější novodobý český film. Líbil se mi jako žákovi ZŠ v době uvedení, oceňuji ho i nyní. Sympatický hlavní hrdina, dobře vykreslené další charaktery, zajímavá zápletka, laskavý humor, nevulgární erotika. Opravdu moc nerozumím tomu vlažnému diváckému přijetí.

Trhala fialky dynamitem (1992) odpad!

Byl sem na tomto filmu v kině a už ani jako malému mi to nepřišlo vtipné.

Kameňák (2003) odpad!

Myslíte, že by někdo příčetný zvládl shlédnout všechny tři Kameňáky těsně po sobě?

Babovřesky (2013) odpad!

Zkusil sem to, nemám vůči Troškovi předsudky, ale v tom filmu není vůbec nic, opravdu nic. Jen rozpaky.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Mladí kluci se snaží, hádají, navzájem si pomáhají a nakonec všechno stejně vyřeší Polívka levou zadní. Sem tam něco zajímavého, jinak balast.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Na tomhle seriálu mám rád úplně všechno a kromě mírně slabší epizody "Zkouška kanálem" je to prostě dokonalost sama.

Občanský průkaz (2010)

Opravdu nevidím jediný důvod, proč nedat plný kotel. Opravdové, skoro až dojemné, přátelství čtyř kluků, bez zrady a leváren, jejich touha po svobodě v kontextu s přituhující normalizací. Na jednu stranu hřejivý a harmonický film, na druhou stranu zároveň nejvěrnější zobrazení (mezi podobně laděnými filmy) depky a marnosti, kterou minulý režim představoval.

Gogo a Figi (2007) (seriál)

Pro mimina asi dobrý, ale větší děti musí být u tohoto večerníčku nehorázně nasrané.

Pretty Woman (1990)

Klasika porevolučních let, tvář Julie Roberts byla všude - v Bravu, Popcornu, na videokazetách, v TV...