Sázka na nejistotu (2015)

zaciatok filmu tiez nedokazal jednoducho vysvetlit o co ide,, beznym ludom. takze kto tomu nerozumie, asi mal chut to vypnut. ALE neskor doslo ku zvratu. totiz ze netreba pocuvat reci v bankach, ale ist za retailom, beznymi poslednymi ludmi , klientami. kedze sa nikto roky!! stavom retailu nezaoberal, vybuchlo to. toto plati o vsetkom. cela podstata kazdej ekonomiky je v najbeznejsich ludoch. treba vidiet.

Bite (2015)

no... na dva tri nezmysly, to bolo cele dost uveritelne. dobry horror.

Krvavý Bangkok (2014)

skoro ***, film sa naozaj miesa s dobrymi momentami, pretkanymi akoby z filmu z 80 tych rokov. chvile naivity, potom nieco zaujimave, nasledne lacna azijska bitka- skoro az funny, potom tak natoceny pad vrtulnku ze technicky na 5 hviezd. nic.... tak trochu to zabavi, ale.. nie viac.

Kniha džunglí (2016)

animacie, sviezi dej, decke vedomie. peknee

Kořeny mafie (2006)

jeden z najlepsich o mafii. ale je to samozrejme maly vysek, neni to pojednanie o mafii:)

Perfektní den (2015)

v dnesnej dobre je malo filmov mimo sablony. tento je jeden z nich. a miestami hrozostrasne zabavny.

Ve jménu Krista (2016)

ma to spociatku naboj, ale potom je to take lacne, pretoze ten reziser, aj spisovatel nic nevedia o duchovnom zivote, a uz vobec nic co sa naozaj udialo po ukrizovani krista. takze to bolo take strasne plytke a kostolne nudne.

Švadlena (1988)

urcite si nevsimajte hodnotenie - primitivne bodovanie uzivatelov na csfd vyprodukovalo take potraty, ze vam nemozu dat ziadny objektivny obraz. film je akoby mimo zaner, musite vypnut hlavu a naramne sa bavit. zaner je najskor asi..absurdna komedia. ale svojou neviidanou originalitou a poctivym spracovanim vytvara uuzasne dielo . je to delo :)))

Boj o Hedvábnou stezku (2015)

Akční / Dobrodružný / Drama-- oficialny popis csfd. no nielen bodovanie je tu pri..ebane, ale aj toto. preboha ved to je v prvom rade komedia.

Wilsonov (2015)

najprv som kvoli hodnoteniu csfd neriesil, ale vsimol som si par komentov, ktore odporucaju necitat tu..ale pozriet tam:) neda sa prehliadnut najstupidnejsie bodovanie uzivatolov ake ma csfd, pretoze produkuje niemandov, ktori tu kazia objektivitu a novi uzivatelia uz nikdy neziskaju ani bod. aby to ovplyvnili. najvacssi potrati(90%) su ti s najviac bodmi. tych je najlepsie vzdy necitat. toto je totiz uplne parodia z komedia na entuu. to kazdy kto tu nema body, hned chape...a nasmeje sa. takze uplne vypnite hlavy a logiku a sovinizmus..a uzite si to :)