V srdci moře (2015)

vyborne natocene. obcas fakt strhujuce. potesi to kazdeho cloveka , ktory citi co clovek robi zo zvieratami...aj dnes..zere ich, muciii, len aby si napchal tucne brucho.

Bod zlomu (2015)

za vizual, kameru 4* stacilo urobit mudrejsie dialogy, uveritelnejsie zahrat..a bolo by to aj celkovo good.

Steve Jobs (2015)

vyborna kamera, a miestami uchvatna hudba. vyber herca hlavnej postavy katastrofa uplna. tiez dialogy su prilis komplikovane, ten kto necital knihu o jobsovi..vobec nemoze v tomot filme chapat tie slovne sialene kreacie.

Tajemství jejich očí (2015)

melancholicke, tazko chapatelne a uchopitelne casto. nikeotre sceny afektovane ako v zacinajucom divadle. jadro scenara vyborne, lepsi reziser by z toho urobil 4*

Boj (2015)

natočene domacou roztrasenou kamerou. ale inak vyborne, seversky dokumentarne az temne. dobra rezia, a vyber hercov.

Dheepan (2015)

ma to ciastocne atmosferu dokumentu. exoticke , sucho realne

U moře (2015)

umele chovanie postav. nerealna roztahana...ale..ok..ak je to divadelna hra da sa to vstrebat. ale film::: ma to niekolko dobrych momentov a dvojzmyslov.

Už teď mi chybíš (2015)

ked film zacal, tak prve minuty aj ked boli niecim zabavne, nieco mi napovedalo ze taky bude cely film. a chcel som odist kina. --- ale..potom v jednej sekunde to zacalo. aj ked vyber hercov bol uplne nespravny, inak to bolo cele vynimocne.

Cena moci (2015)

ak budete mat na to naladu tak aj 3 *** date. nieco tomu chybalo, ako celok plytke, par momentov tam bolo. neprofesionalny scenar. okolo nicolasa je uz asi iba dost amatersky team, asi sa boja uz s nim spajat svoje meno. Wendell Pierce dost vytrcal nad ramec toho celeho.

Black Mass: Špinavá hra (2015)

je to standartd **** depp zahral majstrovsky... pretoze ste nevnimali deppa. urcite cena za masky. prepracovane presvedcive. neviem preco to ma nizsie hodnotenie, je tu vela znudenych ludi a hodnotia velmi neobjektivne. urcite pozri, nieje to *** ale urcite ****