Sedmero krkavců (2015)

zle farby, ziaden moovie efekt. par amaterskych hereckych vykonov. ale inak sviznee, a aj zabavii. skor moderne , nema to auru tej doby.

Malý princ (2015)

tolko lasky..par slz a aj fun. tieto vianoce uz nic lepsie nebude. umelecke..spracovanie dostane oskara. a raz za par rokov s takou lahkostou davate 5 hviezd...

Já, Frankenstein (2014)

scenar je na ****, inak je to castoako poc.hra ale dobreeee, urcite pozri!..

Spectre (2015)

slabe a dokaze to nadchnut iba tych, co este nevideli action film predtym. 12 rocnych?

Mnichov (2005)

toto si mozes pozriet aj viac krat a stale na to cumis v napati. neprekonatelne dobre natocene.

Theeb (2014)

desna nuda. fakt nestracaj cas

Kosti a skalp (2015)

putavy dej a fenomenalne sa rozvijajuce postavy,ktore na zaciatklu podcenujete alebo si ich ani nevsimate. a co by sa necakalo, je to lepsie ako hocijaky horror. asi preto, ze je to take skutocne. a vobec neviete ako to skonci, lebo nechapete z toho vsetkeho. a mylsienka ako to vlastne skonci ustupi vzdy tomu ake je to velmi surove, ale nie samoucelne.

Poslední lovec čarodějnic (2015)

velmi lacny film, so sablonovym hollywoodskym scenarom, diesiel..tam asi nehral- nechal si iba pocitacom zkopirovat seba z inych filmov.tak posobi pri vacsine scenok. uplne nevyuzity namet. triky prehnane. cele zle

Matroš (2015)

blaznive. mega sex je..acky. ci len jedna..dve? treba vidiet..urcite.

Lovci a oběti (2015)

nedotiahnute. maly rozpocet. uplne zla kamera, farby svetlo-- ako studentsky film. inak ale dobree. zaujimave.