Luther: Pád z nebes (2023)

medzi srackami 2021 -23 to stoji za 4 hviezdy. nechapem ale tych reziserov , co vzdy daju 2,3 absurdne alebo trapne sceny do filmu, kt. ich nepotrebuje.  alebo sommz hornych 5% kt. to vidia a zvysok sa iba bavi .  ale ok, je to dobre urobeny film. ale zabudnete na neho.no nezabudnete na pocit ,ze elba bude prvy cierny james bond :)

Bledé modré oko (2022)

originalne a zaujimave. po dlhej dobe aj film, kde vas nevyrusuju absurdne nerealisticke sceny a chovanie postav.

Ava: Bez soucitu (2020)

je tam par scen, ktore zaujmu. technicky urobene dobre. ale inak strasna p ..covina s amaterskym scenarom.

Viník (2021)

mega p......covina. idealne na zabitie casu svojho  zivota.

Pod rouškou temnoty (2022)

zo zaciatku je to trochu zaujimave,,ale co sa zacne diat neskor, je ako vysmech divakovy. absurdne spravanie, extremne iracionalne sceny, debilita. zaver je C kove action.  jedina hviezda je za slusnu postprodukciu, kameru.  //// tyto herci, cim viac k dochodku, tym viac retardacia. katastrofa!

Greta (2020)

viete co? pozrite si to!! aby ste hned pochopili ,aka je to hlupa p.cka. precita 100 knih, prepne jej. pritom ona by protestovala pred dobou ladovou. ta prisla. a co??? sme tu? zem ma svoj biorytmus ,a to ta p.cka nepochopi a imbcilkovia kt. ju pocuvaju.

Sisu (2022)

tak to bola ina jazda. drsne tarantinovske a nenudilo.

The Covenant (2023)

vyborne. doporucujem. ale , kde su konecne pani reziseri s respektom, kt. zavelia hl. hercovi,ze vystrihat sa na vojaka,,a ne ,ze si tam pride hrat rovno z baru ,s vlasmi jak zenska.

Sekuriťák (2017)

malo sa to volat riťák a ne sekuritak. ono vlastne banderas bol ok,,aj kamera bola ok aj technicky to bolo zmaknute. aj namet dobry, katastrofalne zprzneny scenarom a reziou.  ale vobec si neviem vysvetliť  , tam hral aj Ben Kingsley (nar. 1943, Velká Británie) v takom prizemnom paskvile jeho pritomnost nechapem.

AKA (2023)

konecne action thriler bez nasilnych pokusov o vtipne dialogy.  konecne nieco do coho amerika nestrkala prsty.    good one!