Královská aféra (2012)

no asi az ked by to potvrdil historik, by som uveril ze to bol realne natoceny pribeh z danska. presvedcive, trochu pochmurne, zaujimavy film. poctiva kamera, svetlo. vsetko na urovni.

Hra pro jednoho (2012)

dobry scenar. a pozrite si ako ho vie spackat slaby reziser. nizkoropoctak...kto mi vysvetli co ale v tom filme robil Cuba Gooding Jr

Na dřeň (2012)

neni o com. ludsky pribeh, silne napisany..natoceny. hodnoty. ziadna nuda a filozofovanie.

Jurský masakr (2012)

slabe, da sa to pozerat iba s pretacanim, teda najst iba par scenok co stoja za to. rucna kamera a nasilna snaha realnej reportaze je neprijemna. ale tych par minut scen pozri. max . spolu 10min z filmu sa da pozerat

Válka špionů (2012)

vyborna kamera, svetlo, vyprava. ziadne tipicke ruske filmove chyby. s nadychom jamesa bonda. skvely filmik na jedno pozretie.

Nespoutaný Django (2012)

niekedy skonci film priskoro, nabehnu titulky a je vam smutno, ze to uz skoncilo. ale tu to ide az do konca, a ma to tu sympaticku rovnopravnu myslienku. a asi prva cowboyka, kde zasiahnuti ludia aj citia zranenia a niesu mrtvi ako po skoseni hlavy.

Pí a jeho život (2012)

vdiel som to 3D v kine. takze 6 hviezd davam. je to sice pre narocneho divaka s vyssim vedomim, ale aj tak, videl som 700 filmov uz-- takze mozem povedat ze je originalny. myslite na neho aj pred spanim. a nezabudnete nikdy.

Malá čarodějka (2012)

nizko rozpoctak. ale vo filme je vela originalnych veci, africky tradicnych, nevidenych v inom filme. ber to cele ako dokument, ako film ta to sklame.

Zátah: Vykoupení (2011)

lacna vec pre nenarocneho divaka. ale ide sa tam rovno na vec, bez obkecov. strielacka, brutalitka. klasicky slabe naivne vykony sikmackych hercov.

Vražedná hra (2012)

to co tu pisu akoze uzivatelia s naj poctom bodov iba dokazuje aka je to sebranka. a hlavne za to moze primitivny system postupu v rebricku uzivatelov na csfd. je to tu ako niaka sekta. tento film je ok, uplne v pohode, ak mate chut na kriminalku urcite pozrite. dokonca je to dost originalne, len nemalo to velky rozpocet a slabsia rezia. a kvalita film materialu, farby su lacnejsie, nieoc ako tv produkcia. takze vzdy si radsej prepnite na od najnovsich po najstrasie, aby ste nemuseli citat tie blaboli tych sektarov tuna.