Spring Breakers (2012)

nieje to film. je to skor taka sonda do hasisparty a z toho vyplyvajucej voli ziskat peniaze na fet za kazdu cenu a do coho sa da zapliest potom. a je to cele ale upletene zo zasnenej atmosfery, a so specialnym hudobnym podmazom. ako take dlhe musicvideo.

Štvanec (2013)

zfilmovanych niakych 24 hodin. dost putavo, action. divakov vnimajucich realitu obcas vyrusia absurdne detialy, ale kedze su to detialy zmiznu vo vire deja. spickova hudba, najlepsi rap- nie ten bezny co pocut z radii. ziaden narocny film uplne easy, ale top atmosfera a napatie.

Jen Bůh odpouští (2013)

dlhy film, ma atmosferu, velmi dobra hudba. hra to na city, a ked sa nedokazete do toho ponorit, tak to vypnete po hodine.

Tísňová linka (2013)

lepsie ako horrory. az ma prekvapilo to napatie. pravdu povediac uz dlho ziaden film ma tek nepohltil, ze som aj zabudol ze je svet okolo. teraz rozmysalm..ze preco som nedal piatu hviezdu. :)

Mocný vládce Oz (2013)

zaujimave zvraty. a treba mat chut na rozpravku, potom mozno date aj 4 hviezdy

Jedna mezi oči (2012)

nestracaj cas ak si uz videl v zivote aktion film / krimi s najomnymi zabijakmi. ak si nic take v zivote nevidel, tak toto asi dopozeras aj do konca.

Iron Man 3 (2013)

taka oddychovka, skutocne ako casopisovy komix, a nie film. na jedno pozretie ok, nic viac. a vyzera to ze. to bol posledny diel.

Nelítostný Parker (2013)

doporucujem..spickovy oddychovy film. poctiva kamera, vyprava a paradna rit Jennifer Lopez

Čekání na Patrika (1988)

ma to atmosferu. nieco special. neni to pre dospelych...iba teenage to pochopia

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

napeckovana akcia. zaver filmu, tazky americky pateticky trapas.