Konfident (2011)

par dobrych dialogov, vacsinou nepresvedcivo zahratych, par peknych bab. a tie filmy z komunizmu to uz zaujima asi iba dochodcov. uz s tym treba skoncit. slaby film. taka studentska praca

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

rozpravka pre deti. ok. pre dospelycjh ale scenaristicky velka nuda, zopar trapnych emocii a klasika zapletka, rovnaka ako pan prstenov. ale ma to niekolko krasnych scenok, graficky a animacne. tie trvaju asi iba 10minut z celeho filmu. je to filmik pre nenarocnych.

Let (2012)

originalny film, nic ako predtym. dobre technicky spracovany. musite mat trochu aj filozoficku naladu, aby ste to pozerali cele so zaujmom. a postavou krajsiu babu ako uvidite na zaciatku, uz neuvidite:))

Kletba z temnot (2012)

rezisersky velmi vydarene.pre divakov ktori vidia prvy krat tento typ scenaru..to bude urcite uchvatne. a tiez, skvela reklama na stravu bez masa na zaciatku:)) sympatickeeee

Atlas mraků (2012)

prerozpravane komlikovane, prilis. a taktiez nedoveryhodne umelo v scenkach v buducnosti. dobry namet, ale niako sa nuda cez cely film prelina. skvela kamera, a triky, kvalita zaznamu, farieb. no jednoznace sa to dalo natocit jasnesie, dynamickejsie a zrozumitelnejsie.

Chladnokrevný (2012)

skvela vec na vecerny film. putave a napinave rozlozenie niekolkych dejov spojacich sa v jeden. dobra kamera, hudba a atmosfera. poslednych 5 minut slabsich...zanedbatelne. nemozu mat vsetky filmy 5 hviezd.

Smrtelné lži (2012)

takto ma vyzerat film na dobry vecer. putave..ani sekundu vas to nenudi. biznis pozadie tiez neni naivne , ak v tej oblasti nerobite na najvyssich miestach..takze je to uveritlene a presvedcive. napinave.

Sinister (2012)

zaujimavy mix detektivky s horrorom. kde sa nic nadprirodzene nedeje, ale potom to zacne. nieco ako angel heart, 8mm, a kruh- zmixovane dokopy. nenudi to. chodte do toho.)

Divoši (2012)

dost originalne. vtiahne to deja..zabudnete co sa deje okolo vas. ale zabudnete aj na ten film,,ale skvele dve hodinky.

Patrola (2012)

je to realnejsi film a policajtoch. kamera je ale pocas vacsej casti filmu velmi zla, az tak ze to mate chut vypnut. ale inak vsetko super, takze vydrzite.ale kamera casto velmi rusi.