Pravěk útočí (2007) (seriál)

Škoda nevyužitého potenciálu. Laciné triky , špatně zvolené lokace , nesouvislé vyprávění. Herci tady spíše jako že hrajou než aby se snažily něco řešit. Velká škoda - Jurský park mám rád a na seriál ( sice nesouvisející z Jurským parkem ) jsem se docela těšil už kvůli látce. Zvláštní jak to mohlo fungovat pod jiným dozorem - 2* nějak mě to v průběhu první série přestalo zajímat. ( Terra nova , je trochu podobná a mnohem líp vymazlená ) A AMERICKÝ kopián , to taky moc nenarovnal.

Jste to, co jíte (2006) (pořad)

Hanbou bych se musel propadnout , kdybych s 30 kily navíc vlezl do téhle " šou " Nechápu lidi co se snaží zhubnout a nejde jim to. Já jsem po nemoci ( dost blbé ) přibral 18 kilo. A protože se mi to nezamlouvalo , tak jsem zhubl a shodil kila zcela normální cestou. Jako pardon ale zhodit 30 - 40 kilo za 2 měsíce je podle mě dost o zdraví - tělo se nedá tak dobře zregulovat aby mu to nevadilo. Tendle pořad je další v řadě co má ponižovat chudáky tlusťáky a obyčejným lidem má dokázat že každé prase snězené o zabíjačce je hřebík do rakve. Já mám prasátka rád a hřebíky si klidně budu schovávat. Jinak bych jen dodal : kdo je línej cvičit a aspoň trochu se hýbat , ten je potom donucenej nosit sebou kila navíc. Trapné až na půdu ( viděl sem cca 11 dílů spíše ze zvědavosti , kterej debil se nechá ztrapnit a ponížit tentokrát ) 1* za odvahu pár lidí s tím OPRAVDU něco dělat ( upřímě ale nechápu jak to někdo může nechat zajít až tak daleko )

Událost (2010) (seriál)

1. díl - už tady se to celé pokazilo. " PŘED TŘEMI LETY " " PŘED 23 MINUTAMI " " PŘED MĚSÍCEM " " PŘED 66 LETY " " PŘED ........" Další seriál , který má nalákat na tajemno - nemám do teď tušení o čem 1 díl byl. K věci : začínám pomalu tyhle seriály nenávidět. Tak trochu si zavěštím - seriál bude tajemnější jak hrad v Karpatech , bude nám stále servírovat dokola nic neříkající informace -- " tak mi řekněte pravdu " " to nemůžu v zájmu vaší ochrany " /-/ " kdo jste " " nechtějte to vědět , je to pro vaši bezpečnost " /-/ " už se to dalo do pohybu , už to nejde zastavit " " a co ? " " to vám nemůžu říct " --- a pokud to takhle bude pokračovat dál , stane se jediné. Lidi se přestanou dívat a dopadne to jako většina seriálů - utnou to v půlce série s oznámením že díky sledovanosti je utrum. // Byly tady ZTRACENI , byly tu HEROES , byl tu FLASHFORVARD , a už je toho moc - je to ohrané , už mnně nebaví tajemno , protože v ostatních seriálech se do toho jen zamotaly , a na konci z toho byl blábol , který sem moc nebral. // Nevadí mi tajemno ( klidně ať mlží i 5 dílů ) ale občas by neškodilo , vysvětlit situaci než zamotávat lidem hlavu dalšíma záhadama a tajemstvím. Po shlédnutí 4 dílů - 30 % za to že mně to po 2 díle přestalo zajímat ( ale zkouknu celé a pak dám vědět ) prostě chci od seriálu víc než jen klábosení v 5ti dílech o něčem o čem neřeknou nic a vy ani náznakem nemáte poznat o co se jedná. Takových seriálů už mám dost - a bez konce to bude určitě , protože víc jak 22 dílů se mi nepodařilo najít. ------------------------------ Tak sem zkoukl všech 22 ( prozatím ? ) dostupných dílů. Ne hodnocení mněnit nebudu - pořád 30 % // Seriál má 22 dílů po cca 42 minutách - to je cca 990 minut = 16,5 hodin. // Z těchto 16,5 hodin , je 5 hodin věnováno jakési romantické telenovele která pojednává o tom jak se SEAN a LEILA poznaly , mají se rádi a věří si. // Další 3 hodiny sou plky a plky o něčem co se má vydávat za tajemné " něco " a o čem ani po 15ti dílech nemám nejměnší tušení co by mohlo být. // Zbytek sou politické bláboly , na které nemám pojmenování. // Aby toho nebylo málo ( a to pořád nemám tušení o ničem ) připlete se do toho všeho nějaký starý člověk , který z mně neznámého důvodu unáší děti a vyrábí z nic nějaký tajemný omlaďující lék. Tento stařík je zřejmně nějaký strážce planety - nebo čerta něco takového - což by možná vysvětlovalo stejné tetování , jako má obrázek v jeskyni a jeho řeč ve smyslu že každá civilizace má své strážné anděle. // Konečný verdikt : bohužel se mi nepodařilo pochopit 90 % celého seriálu , a protože už nemám náladu na podobně se tvářící díla , které zřejmně ani nebude mít konec , tak se vzdávám jakékoliv naděje na to že mi bude někdy všechno vysvětleno. Nadále už sledovat nebudu.

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008)

Nebýt tam ty křivé baráky ( Vypadá to fakt divně nezajímavě ) a kdyby ty postavy měly aspoň trochu " lidské " tváře , tak bych i hodnotil víc. Bohužel křivé baráky a hnusné ksichty , mi nedávají jinou možnost než ubrat hvězdy. Děj to nějaký jakž takž má , a i animace je vcelku dost povedená ( mají se ale ještě co učit ) Bohužel ztrácí to na příběhu. Ještě bych snesl mluvící kozu i šíleně kozatou děvečku , ale to nějak nestačí. Pro děti to není , dospělého to moc nechytne , a dúchodci to neocení. Tak pro koho to dělaly ? 2* víc si to nezaslouží. Je to takové nějaké chaotické.

Iron Sky (2012)

Kdyby se přidalo trochu vážnost ( obrazně řečeno ) a kdyby to bylo pojmuto víc jako okční film , tak bych tomu dával víc. Bohužel mě tato " komedie " ( ? ) nepůsobila moc příznivě. Trefovat se do Američanů mi nevadí , dělat si ironickou srandu z Němců mi taky vysloveně nevadí , ale tady to nějak nevyznělo jak jsem očekával. Musím pochválit nápad. Dát na MĚSÍC základnu o které nikdo neví a stylizovat to do RETRO stylu , se mi líbilo. Bohužel nějak se nepovedl celý zbytek dialogů a scén a tak nějak mě to i mrzí. Mohla to být super podívaná. Dávám 3* protože to až taková hrůza nebyla a pár scén jsem hodně ocenil.

Ztraceni (2004) (seriál)

Seriál jsem celý neviděl , a proto hodnotím tak všeobecně. 1 série byla pecka - nikdy tady nebylo něco podobného ( a já hleděl jak tele a čekal na každý další díl ) 2 série - dozvídáme se čím dál víc o " druhých " a o druhé půlce letadla. 3 série - tady se to pokazilo. Nic se nevysvětluje , všechny tajemství se jen dál navršují , nikdo na nic neodpovídá. Sotva do příběhu vleze aspoň nějaká sympatická osoba , hned ji někdo zabije , nebo se už neoběví. Tady jsem se přestal dívat a dál jsem rači žil v nevědomí. ( později jsem se dozvěděl že se děj dokonce přesouvá časem a prostorem a že je to čím dál zamotanější ) Celkově hodnotím 3 za dobrý nápad , ale bohužel příliš moc natahovaný.

Kronika (2012)

Jako video deníček na Facebooku , by to byla pecka. Bohužel , začínám nenávidět všechny filmy , které jsou točené jakože " reálnou videokamerou " Nesnáším ty roztřesené záběry. Nesnáším tyhle záběry které se třepou , hrajou si na reálné dění atd. Příběh je dobrej , ale zkazila to ta zasraná videokamera. 3* ( ruce bych jim urazil za takový debilní nápady točit něco jako autentický záznam - v Blear Witch , to fungovalo protože to bylo originální ale už je to ohrané - už to vadí )

Mrtví jako já (2009)

Zajímavý seriál - zajímavý film. U mě má 4* protože jsem nikdy nemyslel že se u takových počinů budu smát. A bavilo mě to víc jak některé akční seriály.

Titanic (1997)

Na tento film jsem musel jít , protože v té době jsem byl zamilován až po uši a měly jsme krátce po svatbě. Už proto že " rande " dopadlo dobře a já držel ruku zřejmně tak jak bych měl , vzpomínám na tenhle film v kladném. Ale.... Kdyby vypustily cca 2 hodiny prostředku filmu , hodnotil bych 5* - takhle jsem bohužel koukal na romantické drama , na pozadí katastrofy. Romantickou část filmu měl režisér natočit jako samostatný film , a měl by 2 filmy za cenu jednoho. Bohužel pokažením zážitku s romantikou , uděluji jen 3* Bohužel.

U mě dobrý (2008)

U mě špatný. Mám rád komedie , které mají zajímavý scénář. Bohužel scénář není všechno a tady jsem nějak moc nedržel palce asi nikomu. První polovina filmu je nuda která občas poskočí na nějakém vtípku , a druhá polovina je spíše už o tom kdy celý ten podvod zkončí. Zasmál jsem se cca 4x a proto jen 3* ( možná dobrý na oddechové dopoledne , ale jinak slabota )