Román pro muže (2010) odpad!

Trapný film o chlapech. Jestli jsme opravdu takový hovada jak se tady vykresluje , tak se za sebe stydím. ODPAD. A nezachrání to ani hezká Táňa. EDIT : 10.6.2012 -:- Napsal mi jakejsi jouza do pošty že jsem film asi vůbec nepochopil a ať hodnotím rači pohádky než kvalitní filmy. Moje odpověď a zároveň dodatek k tomu co jsem napsal. Pokud se mám na film dívat jako na komedii , tak jsem se zasmál myslím jen jednou. Pokud mám na film kouknout okem dramatika , tak nechápu co na téhle stupiditě bylo dramatického. To že Vladyka hrál umírajícího ? Jako soráč ale kdybych umíral , tak určitě nepolezu na výlet někam do hor , a ještě ze šlapkou kterou mi nakonec přebere imbecilní brácha ( za tokový výlet bych asi hodně poděkoval ) Kdybych se měl na film dívat jen jako na satiru , tak nevím , ale asi satiře nerozumím. A donutil ( režisér ) si toho " čuráka " odpustit mohl , protože nevěřím tomu že by tohle opravdu někdo někde v restauraci řekl.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Kdyby vypustily polovinu scén a daly tomu kabát " minisérie " tak o 8 dílech , byl bych asi šáhl pro další hvězdu. Tak nevím , ale poslední dobou mi začíná čím dál víc vadit otevřené konce jakých koliv seriálů. Proč proboha nemůžou aspoň jeden seriál uzavřít tím že všechno bude jen v téhle sérii. 1 série jeden příběh. Tečka nazdar. Musím uznat že nápad měly dobrej - pohádka tak trochu jinak. A Robert Carlyle mi tady opět coby padouch perfektně seděl ( slizák jak má být )

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Ne že bych se vysloveně těšil na pokračování , ale byl jsem zvědavej jak se to podaří. // Jak to říct a neurazit. Byla to blbost a je škoda že takové slátaniny / nesmysly , dokáže někdo " udat " filmovému průmyslu. Podle mě už scénář musel být tak hroznej že to přiklepl k výrobě jen nějakej slepej vrátnej v pauze na sváču. VORLÍČKU - prosím , vem Poledňákovou a oba už běžte do důchodu a nekurvěte českou ( už tak dost pošramocenou ) ve světě uznávanou pohádkovou a filmovou reputaci. Se nedivím že vláda nechce podporovat českou kinematografii - za takový blbosti by se vážně prachy utrácet něměly. 1* za dětské představitele ( konečně tam nehraje Mádl a podobné individua ) EDIT : bože můj , teď sem zkoukl " zajímavosti " - ono to stálo 75 Melounů ?? To si děláte srandu ne ? Rači ty prachy měly rozdat chudým a bylo by to aspoň k něčemu dobrý.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál)

Je to prostě CHUCK NORRIS - je to prostě bůh ( nejhorší na tom všem je fakt , že Amíci si na něj nenechají šáhnout a berou ho smrtelně vážně - vážně )

Falling Skies (2011) (seriál)

2* Po 3 dílech mě to přestalo bavit.

Lovci dinosaurů (2005)

2* za zajímavou studii jak by mohlo lidstvo dopadnout. Divně by jsme vypadaly :-) Scénář není moc dobrej a herci mi nijak k srdci nepřirostli - v jediné pořádné akci jsem fandil spíše zvířectvu než nám. BEN KINGSLEY , to teda s tímdle dílem moc nevyhrál.

Megainženýrství (2009) (seriál)

Viděl jsem několik dílů , a musím říct že jsem zase o něco chytřejší. Věda holt dokáže i nemožné. 4*

Zašlapané projekty (2008) (seriál)

Koukal jsem od začátku až do konce. Velmi zajímavá studie o šikovnosti a vynalézavosti , které bohužel soudruhové asi nějak nepochopily a zašlapaly do země - škoda , mohl nám u nohou ležet celý svět ( zlaté české ručičky ) 5* Některé nápady byly prostě geniální - o to víc zamrzí že se neuskutečnily a nebo je pohřbila vláda. Ale za to že zpracování každé episody je tak strašlivě kraťoučké , dávám 4*

Vyměřený čas (2011)

Justín se mi nelíbí ani jako herec a ani jako zpěvák. FILM : nóóóó dobrá v podstatě jsem se díval až do konce , ale nějak jsem se musel nutit. Přes perfektní nápad až po " retro " styl a černo bílou stylizaci , bych film hodnotil jako povedený a dal bych 5* Bohužel to shazuje nějak nezáživný děj a herecké výkony. Cilian Murphy je celkem sympaťák , Amandu Seyfrield mám celkem rád , ale zbytek nějak postrádá hereckou tvář. Škoda nevyužitého potenciálu , který mohl vydat na 3 další pokračování ( kdyby někdo aspoň v základu vysvětlil kterého demnta napdlo udělat z nás počítače a jak toho bylo dosaženo , mohl bych z klidným svědomím říct " mělo to hlavu a patu " ) 3* Přece jen to bylo zajímavější jak TV zprávy na jakém koliv kanále.