• Krátkometrážní

Ghost Rider (2007)

Nicolas Cage nikdy nepatřil mezi moje oblíbence. Jeho herecké výkony jsou pro mě nepřesvědčivé (Adaptace je výjimka), a filmy s ním zrovna nevyhledávám. Inu rozhodl jsem se na Ghost Ridera podívat, ale ani tu mě Nick nepřesvědčil. Jeho marnému výkonu asistuje podobně mizerná Eva Mendes v minimálně o číslo menších kostýmech, aby šlo pěkně všecno vidět. Co se týče hlavního padoucha, nemohl jsem se ubránit pocitu, že by měl každou chvíli vytáhnout kameru a jít někoho špehovat. Drsňáka opravdu neumí a ani mu to nesedí. Opět jedna z mnoha zmařených komiksovek. Proboha kdyby aspoň ta lebka nevypadala jako z umělé hmoty!

Sbohem, baby (2007)

Ben Affleck je opravdu za kamerou lepší než před ní. Rozhodně by měl na režisérském postu pokračovat. Po devítí letech od prvního shlédnutí přihazuju hvězdu na plný počet.

Battlestar Galactica (2003) (TV film)

Jako úvodní film solidní. Celkem v dobrém poměru se střídají záživné pasáže s těmi nudnějšími, vesmírné souboje na vysoké úrovni a s trochou omáčky kolem to dává velice slušný výsledek.

Žraloci útočí (2005) (TV film)

Čekal jsem teda daleko horší snímek. K mému překvapení to bylo docela sledovatelné.

Hitman (2007)

Filmy podle her nebývají moc zdařilé, a tohle výjimka rozhodně neni.

Hříšné noci (1997)

Byla tak dlouhá stopáž opravdu potřeba?

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Béčko jak z učebnice řídící se dvěma zásadama - čím víc krve a mrtvol, tím lépe.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

4* už jenom za ten scénář. Tarantino je opravud mistrem, napsat scénu, ve které si 4 holky 20 minut vykládají o uplných blbostech, a přitom Vás to vůbec nenudí - to opravdu smekám. Tento film mě sedl opravdu dokonale, upřeně sem sledoval od začátku až do konce. A ta automobilová honička ke konci - sakra to byl nářez!

Sunshine (2007)

Do doby než naleznou Ikara I. je to dobré sci-fi, které mě bavilo. Škoda toho zvratu v půlce filmu...