Těžce zamilován (2001)

Meh, Nevtipné, nezaujímavé a blbé. Čo menej si priať.

Už je tady zas (2015)

Veľmi zvláštna fake dokudrama, kde si myslím, že časť zo scén je s ozajstnými protagonistami. Dobrá komédia s "televíznou kamerou". Ale záver, ten vás prefacká a jasne povie "tak a teraz sa ideme baviť o nacizme a jeho vzostupe vážne". Čo v kontexte volieb na Slovensku a vstupu krajne pravicovej strany ĽSNS do parlamentu vyvolá silné mrazenie. Rozoberať nacizmus, fašizmus a podobne 15 minút pred kinom po komédii sa mi nestáva často. Dokonca by som povedal, že doteraz nikdy. Odporúčam vidieť, už len preto, ako zlo môže plíživo rásť a dá sa pekne obaliť cukrom.

Kmotr (1972)

Brbly brbly don. Brbly brbly mafia. Strašne nudné, rozvláčne, akčné scény asi úmerné dobe, ale prehnané. Viem, že je to klasika, ale narozdiel od iných ma táto necháva chladnou.

Jackpot (2011)

Čierny, krvavý a hutný humor až kvapká z drtičky plastu a mení bielu vianočnú scenériu na červenú. Absolútna paráda.

Proboha! (2008)

Tak nejak nerozumiem tomuto vysokému hodnoteniu. Ten dokument nebol moc dokumentárny, ani kvalitne natočený a bol postavený na útočnom a vôbec nie dokumentárnom štýle. Aby sme si rozumeli, dokumenty, ktoré sa venujú náboženstvu mám rád. Ale toto bolo fakt nudné, neprínosné, agresívne a prostoduché. Asi holt Maher style.

Nejlepší show (2000)

Strašná, ale strašná nuda, ktorá našťastie trvala len 90 minút.

Léto k nepřežití (2001)

Wow. Okamžite chcem číslo na dealera scenáristu. Nezmyselné a ešte aj nevtipné.

Kámoš k pohledání (2009)

Konečne trochu niečo iné z Hollywoodskych fabrík mimo klasických vzťahov žena - muž. Čo takto muž - muž NieBrokebackMountain štýl. Čo keď ste dospelí, máte sa ženiť a nemáte žiadnych kamarátov? Segel - Rudd fungujú skvele a vrelo odporúčam.

Vánoční skřítek (2003)

Asi dobré ako rodinná komédia, kedy sa deti prebavia a rodičia neobesia. Ale samostatne pre niekoho, kto má toho hodne napozerané toto neobstojí.

Fotr je lotr (2000)

DeNiro ako protipól Stillera? Pecka. A funguje. Je to síce jedna z tých "to je fakt trapné" komédii, ale nikdy sa to u mňa neprevrhlo za hranu "príliš trapné".