Yoga Hosers (2016)

Na Smitha slabé, pár svetlých momentov, ale rozhodne nie ničím výnimočné či naozaj zaujímavé.

John Oliver: Co týden dal a vzal (2014) (pořad)

Rozobrať komplexný problém, upozorniť na jeho nedostatky a celé to osviežovať skvelým humorom, to je niečo čo som až do Johna Olivera nevidel. A je to niečo čo mi v ČR a SR neskutočne chýba.

Severní Korea - zoufalá či klamající (2005)

Pomerne priemerný dokument, ktorý je zvláštny pár "zakázanými" zábermi, ktoré štáb údajne mohol ako prvý natočiť. Zaujímavé je asi hlavne porovnanie Severnej a Južnej kóree a názorov na prípadné zjednotenie.

Poslední rudý princ (2015)

Veľmi dobrý portrét Kim čon una, ktorý dáva komplexnú predstavu o jeho vzostupe k moci a vláde.

Trainspotting (1996)

Film, ktorý bol dobrý v dobe svojho vzniku, ale rozhodne nezostarol s gráciou. Pozreté pred tým ako som chcel ísť na T2, ale po opätovnom zhliadnutí jedničky som od tohoto plánu upustil, pretože už toto je s odstupom času iba priemerný film.

Kačer Howard (1986)

Divný akčný film o káčerovi, ktorý mi mierne pripomínal Ghostbusters. Že to má niečo spoločné s Georgom Lucasom by mi ani nenapadlo. Ale dalo sa, s ohľadom na dobu a zrejme celkom nízky rozpočet.

LEGO® Batman film (2017)

Ja som sa na tomto filme tak smial, ako už dávno na ničom nie. Perfektné kultúrne referencie, odkazy na staré filmy, crossovery (Dr. Who, Harry Potter..). Perfektné.

Poslední chlap na Zemi (2015) (seriál)

Toto je jeden za najodporúčanejších komediálnych seriálov roku 2016? Sorry, ale pre absenciu humoru od tretieho dielu som nedopozeral ani prvú sériu.

Nezdolná Kimmy Schmidt (2015) (seriál)

Teplý černoch a slečna, ktorá bola v kulte a od 15ich nevidela zemský povrch. Šialená hipisáčka a zbohatlícka bitch... Môže to fungovať? Prekvapivo áno.