Training Day (2001)

Myslel som, že je to o niečo starší film, tipoval som tak 90 roky, kedy sa nebáli temnejších, dlhších a tak nejak drsnejších filmov. Priznám sa, že až do konca som si nebol istý, či chápem ten film správne. A po skončení som si stále nebol celkom istý. V tom je jeho krása.

Orel Eddie (2016)

Strašne príjemny film, ktorý sa, ak som to dobre pochopil, odohrával v rovnaký rok ako Kokosy na snehu. Taký ten make feel good s výborným hercami a špetkou toho pepře, že based on a true story :).

Reparát (2016)

Také... Nijaké. Popcornovka keď nechcete pozerat´nič vážne, ale ani úplnú sračku.

Ledová archa (2013)

Škoda buď relatívne nízkeho rozpočtu a/alebo mierne nekvalitného scenára. V každo prípade som ti tento film výrazne užil - má to všetky parametremojich obľúbených dystopických sci-fi filmov. Bohužiaľ vo filme výraznejšie chýbala logika a niektoré kroky a rozhodnutia ma fakt nasierali a tým kazili dojem z celého filmu.

Zabijáci z maloměsta (2017)

Také to, keď si človek skoči na severský film a myslí si, že je to záruka kvality. Nie je to tak holt vždy. Toto bolo ako tak vtipné, ale hrozne nevyužitý námet. Dúfal som, podľa popisu, že to bude viac ako Jackpot.

Australská apokalypsa (2010)

Okrem zatmenia slnka som pri výbere tohoto filmu musel mať asi aj zamtnenie mysli. Ako jasné, katastrofické filmy sú skoro zo zásady naprd. Ale že sú naprd takto veľmi tak to je nové aj pre mňa. Na tomto filme nedávalo nič zmysel, najlepšie boli záverečné titulky.

Rychlejší (2010)

Fuuu. Tak pri tomto filme páchali moje mozgové bunky samovraždu. Jediné ako tak dobré na tomto filme bol Billy Bob Thornton..

Ninja 2: Pomsta (2013)

Klasicky dobré/mizerné béčko so všetkými jeho plusmi a mínusmi. Pričom najväčšie plus je rozhodne Scott Adkins a jeho bojové umenie. A najväčšie mínus je Scott Adkins a jeho pomerne obmedzené herecké rozsahy.

Jack Strong (2014)

Veľmi slušne zrežírovaný poľský "Bond". Bohužiaľ zápletka je pomerne komplexná a nie je až tak zložité sa v nej stratiť. Resp. keď človek nedáva extrémne pozor, tak pochopiť motiváciu hlavného hrdinu "zradiť" svoju krajinu. Toto pán režisér so scenáristom úplne dobre nezvládol a je to škoda. V každom prípade skvelý poľský film.

Sexmise (1983)

Film zaujímavý, ale povedzme si na rovinu. Polovica vtipov je v tom, ako hovoria poliaci po poľsky.