• Thriller

Jurský svět (2015)

Jurský svět je míchanina z předchozích filmů. Není tu nic nového, opět se dinosaurus chová nestandardně a jeden neskutečný blbec prosazuje neskutečnou kravinu, jak zachránit svět a k tomu ztracené děti. Honička se zvířaty, na konci brečení. Nuda, nuda, NUDA! Vtipné ani trochu.

Obchodník s hrůzou (1993)

Film o vražedném pokušení. Místy nuda, patetický přístup. Není to žádná Bouře století, ale aspoň nástin toho, co obsahuje knížka.

Dracula II: Vzkříšení (2003)

Tak filmy o upírech patří mezi mé oblíbené,. Přestože to bylo komerční, nebylo to až tak zlé.

Demonic (2015)

Strašidelné domy jsou moje oblíbené. Už jsem videla i lepší, ale taky jsem si to užila. Nic originálního.

Pomsta je má (2015)

Ale jo, líbilo se mi, že neváhala a kosila.

Ghoul (2015)

To je ale zklamání! V traileru hogo fogo, prý je to o kanibalství a ono jenom běhání po lese. Tolik klišé v jednom filmu jsem už dlouho neviděla. Ubohý.

Insidious 3: Počátek (2015)

Málem mě trefil šlak myokardu. Bylo tam pár věcí, které byly přitažené za vlasy a hlavně úplně poslední scéna, to rušilo zážitek z flmu. Ale mám ráda černo zelenou atmosféru a byly tam věci, které mě fakt děsily.

Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace (2004) odpad!

Mlžné a prašné opary bohuzel nezakryly amatérskou práci. Misto vyprahlé pouště dlážděná podlaha, příšerná kamera, hudba z Indiana Jonese, patetické vylevy, mimozemšťanska zapletka z ceckoveho filmu, podradni herci, celkově velice trapné.

Nebezpečný cíl (2008)

Zase tu máme příběh o napravení padlého. Trochu jsem se během sledování nudila, ale mělo to skvělý konec, i když hvězdičku navrch nezvládl.