• Thriller

Disturbia (2007)

Disturbia je mnoho povyku pro nic. Chlápek s dalekohledem není nic nového a teeagerovské drama s vraždou taky ne. Neoriginalita je jediný postih.

Oculus (2013)

Docela dobře jsem se bavila, až na ten uhozený konec. Zase se nic nevyřešilo. Takových konců jsem ale už viděla tolik! A u filmů, kde by konec měly mít, nejenom střih a dál nevím, tak titulky. Další potenciál s velkou škodou na konci.

Mrtvá dívka (2006)

Bavilo mě přicházet postupně na to, kdo je mrtvá dívka. Film o tom, jak jsou lidi mezi sebou propojení. NEřadila bych to ale jako mysteriozní, nic takového tam nebylo.

Noční volání (2006)

Ale jo, bavilo mě to. Na důvěryhodnosti by ovšem dodalo, kdyby na problém s hlasem přišel sám hrdina Robin Willians. Jinak je to film o chorobné potřebě pozornosti.

Primal (2010)

Po koupání mladé holce vyrostou tesáky. Pořád něco pokřikuje na skále a snaží se natrhnout krky celé partě. Pak jsem uviděla v pralese klokana! Potom kousance a krev a už jsem se nemohla dočkat konce, který vyústil v pradávnou blbost a hlavní hrdinka skočila z tunelu ve skále s protézou na zádech, kterou zabila kamenem. Jak se dostala pryč po celodenní jízdě autem do divočiny není známo. Je to průměr studentských krváků v lese.

Kerberos (2005) (TV film)

Známá herečka ubohost této ubohosti nepomohla. Pekelná potvora se ani nesnažila vypadat reálně. Nuda od začátku do konce i přesto, že trapné dialogy měly únosnou mez. Kategorii horor si to určitě nezaslouží, maximálně tak akční. Kategorii blbostí bohužel nemáme.

Červený drak (2002)

Poprvé jsem to viděla náhodou a udělalo to na mě skvělý dojem. Moc se mi líbil vztah Zubouna se slepou. Scénář pro slepou byl pro mě trochu přehnaný, přišlo mi, že ho prostě tlačí do postele a to ubralo na kráse toho vztahu. Nicméně, toto je film, na který můžu koukat znova a znova. Je zajímavý a úchvatný výkon Ralph Fiennese mě přesvědčil k 5-ce.

Hannibal (2001)

Nemůžu si pomoct, mě se Hannibal líbil víc než Mlčení jehňátek. Mlčení mi přišlo trochu patetické. Jodie Foster má málo výrazových prostředků. Hannibal je zajímavý! Od začátku do konce je zajímavý děj a já jsem si ho patřičně užila po tmě a bez reklam. Bez prostojů, žádná idylka, plno idiotů mě teda štvalo, ale právník dostal bravurně za vyučenou, to byl pro mě zlatý hřeb Lecterovi suverénnosti. Pro mě určitě za 5.

Autopsy (2008)

Jeden z dobrých béčkových krvavých hororů. Ovšem opět až na ten pomatený konec. Další zmatlaný nedotažený konec do sbírky.

The Battery (2012)

Miluju filmy o zombíkách, ale asi jsem už viděla lepší. Tenhle snímek má úplně klasický příběh, to by nebylo tak zlé, ale vyřešení zápletky na konci bylo poněkud nelogické, mohli to klidně udělat i dřív a rozhodně by si toto zaslolužilo happyend, ne jen napůl. Já jsem si představovala, jak šikovně vymyslí plán, bude to vtipný, ale buď a nebo. Tak jsem si ho domyslela sama a dala bych si 4 Hvězdičky :-D Škoda.