Být skinheadem (2003)

Film, který poukazuje na to, co zasvěcení už dávno vědí a co se ignoranti nikdy nedozví, protože si tenhle dokument nikdy nepustí a skinhead pro ně bude vždy jen neonacistou. Na druhou stranu i dnešní mladí neonacisté se prohlašují za skinheady, ale to už je jiný příběh (ten o nízkém IQ)

Karel Kryl - kdo jsem…? (1993)

Když jsem jako 15 letá objevila Karla Kryla a hltala všechny jeho texty, mnozí mí spolužáci netušili o koho jde. I dnes uroním slzu, když slyším jeho Monology, baví mě jeho hrátky se slovy a jeho schopnost vše tak syrově pravdivě pojmenovat. Pro mě malý velký muž, bojovník a jeden z největších Čechů, který proti těm se samopaly a rudými legitkami bojoval písní a kytarou. Faidra: nádherná poklona...

Šoa (1985)

To se prostě musí vidět. Povinně

Síla lidskosti - Nicholas Winton (2002)

Nic u mě nemá větší šanci na úspěch, než nezištná záchrana dětí před jistou smrtí s nasazením vlastního života. Smekám a za slzy se nestydím. Takových ryzích lidí již dnes bohužel moc není, proto je nutné si čas od času připomenout a uvědomit, že jde žít se ctí

I Love You Phillip Morris (2009)

Tak tohle je hodně neotřelý snímek, Jim Carrey je tak přirozený, že trochu pochybuju o jeho orientaci a o Ewanovi jsem si to stejně myslela už předtím. Čekala jsem klasickou béčkovou americkou komedii, ale nakonec se z toho vyklubala opravdu koukatelná milá komedie s originálním příběhem. Není to film pro upjaté puritány (až je s podivem, že je natočen v Americe), ale 100% je to film, který diváka pobaví a nějakou tu chuť v něm zanechá

Spartakus (2010) (seriál)

Mám ráda historii a tahle doba nabízí vážně parádní náměty i příběhy, taky mám ráda sex a mám ráda i krev, ale čeho je moc, toho je příliš a tady se to mísí trochu divně a seriál se snaží podbízet útokem na primitivní pudy a příběh dost pokulhává, což je škoda, nedodívala jsem se na tuto sérii a další asi sledovat nechci.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Morální pokles naší společnosti právě dostoupil vrcholu. Národ s napětím sleduje partu složenou z exota, štětky, kulturisty a dalších obdobně zajímavých a bez hodnot žijících individuí, kteří se v hotelu opíjí, navzájem uráží, šukají a vedou diskuze odpovídající jejich IQ, které je dohromady maximálně 90, což je průměr, takže vlastně paráda. Není divu, že už i na základních školách začínají dívky pod zákonem používat tělo jako nástroj k získání peněz na cigárka, kredit a hadříky, co jim rodiče nekoupí a celý natěšený se třesou, až se budou za pár let válet před kamerama v takových pořadech, co moderuje roztahnožka Gavriely.

Farmář hledá ženu (2010) (pořad) odpad!

Opět další ukázka lidí bez sebeúcty a bez špetky soudnosti

Muži v naději (2011) odpad!

Ten námět mi prostě nesedí. A když se vám z toho, co se odehrává na plátně, chce blejt, tak to nezachrání ani Macháček natož Polívka. Film má jistě mnohé příznivce, neodsuzuji, ale já mezi ně patřit nebudu