Zkažená mládež (2007)

Podle skutečné události...Trochu jsem se obával,že na mě "vyskočí"něco podobného jako Bastardi (2010) .Ale není tomu tak.Sice se trochu zaleknete " neherců",kteří se objeví na Vaší obrazovce,ale na tváře si rychle zvyknete.Charaktery postav Vás vtáhnou do děje a film Vám nedovolí delší nepozornost.Je pravda,že všímavý divák ví už na začátku ,jak film skončí,ale tento snímek si Váš čas zaslouží. PŘEKVAPILO!!!

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

A máme tady pokračování oblíbené české komedie,kterou si divák mohl pouštět pořád dokola.Jak dopadlo pokračování?Režisérka prvního dílu je bohužel mrtvá,takže v režisérském křesle sedí někdo jiný.Produkce je z TV Nova,což není nejlíp. B.Polívka si napsal sám scénář...Můžete v tom hledat co chcete,ale nic na tom nezmění,že druhé pokračování je katastrofální.Bez příběhu,bez humoru.Oproti prvnímu dílu tady chybí improvizace.A nebýt Bohušových pěti nadávek,tak se ani neusměju.Později si všimnete a dojde Vám,že Bolek ,nenapsal pokračování ,ale dlouhou reklamu na "svůj" ranč.Pro mě obrovské zklamaní a raději se podívám dvakrát za sebou na první díl,než se divat a trpět u pokračování. KATASTROFÁLNÍ!!!

Rváči (2009)

Snímek jehož scénař je tak jednoduchý ,až to bolí.Ve své podstatě budete vědět,jak film skončí už po deseti minutách od jeho spuštění.Pokud film vypnete,tak se připravíte o sympatické herce,kteří nešetří vtipem,ale ani ránou pěstí.Narovinu,u ženského pohlaví snímek moc neuspěje.Ani mužské pohlaví nebude jásat,ale máme zde jednorázovou záležitost u které se pousmějete a budete chtít už jenom z principu vidět ten předvídatelný konec.NENÁROČNÉ!!!

Vyhazovači (2008)

Snímek jsem si po pravdě pouštěl aniž bych věděl o co jde.Ale hned od začátku mě chytil a nedovolil abych od něj odešel.Ne o napětí zde moc nejde,jde hlavně o herecké role,které zde postavám,sedí a vy tak budete hltat každy jejich dialog.Příběh taky nese svoji zásluhu a na to,že jde o tv produkci je scénář hodně povedený,HBO tyhle věci prostě umí.Nejde o žádný dech beroucí film ve kterém je spousta efektu a povedených triku.Jde o film,který Vás zaujme a překvapí.Za sebe doporučuji. PŘEKVAPIL!!!

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

S jistotou můžu říct,že co jsem čekal,to jsem taky dostal.Je docela dost možné,že snímek nebude tak ziskový jak se čekalo,protože se dostal na web dřív ,než do kin, ale kvalitou se nemusí stydět.Choreografie je sice prosříhaná,ale i tak pěkně vypadá.Film má své tempo a jen tak nepoleví.Veteráni metají jednu hlášku za druhou a o akci není nouze.Co bych vytkl,tak obsazení "mládeže",která je zde spíše takovým doplňkem.A když už je řeč o doplňcích,tak mě trochu ve filmu chyběla krev,ale na jednu stranu je tady už tak, dost testosteronu.Fanoušci těchto filmových veteránu budou nadšení a ta mladší část diváckého osazenstva se v tom bude rýpat.Za sebe můžu říct,že mě to : NEZKLAMALO!!!

Vítejte v džungli (2013)

Ahhhh!Moje oči,co to zase viděli!Snímek,který je opět hloupy,blbost,no prostě katastrofa.Dějová linka je hodně předvídatelná,herecké obsazení otřesné a protože se jedná o komedii,tak humor je na bodě mrazu.Měl jsem úsměv na tváři dvakrát a to při filmu a když naskocily závěrečné titulky.A ne ani Jean-Claude Van Damme to ničím nespasí. Je to ztráta času. KATASTROFA!!!

Očista: Anarchie (2014)

První díl položil dobrý základ a druhé pokračování na tom dobře staví.Je zde poznat více peněz a z domu se vyráží do ulic a my jsme svědky pouliční očisty.Zápletka má zajímavý spád a sice Vás nešokuje,ale určitě překvapí.Film pěkně utíka a nedovolí Vám odtrhnout oči aby Vám něco neuteklo.Samozřejmě je tady klišé s kladným hrdinou,kterému se "kulka" vyhýbá do poslední chvíle,ale ve snímku jsou okamžiky,kdy to naopak zase uvítáte.Herecké obsazení není geniální,ale koukatelné.Film splnil svá očekávání a nám zbývá čekat na další díl. SPLNĚNO!!!

Need for Speed (2014)

Filmy podle her a hry podle filmu ...to prostě nikdy nefungovalo.Jen na pár vyjímek...Určitě se ptáte ,jak dopadl snímek,který je natočen podle slavné herní závodní série.Hru jsem často hrál a měl jí jako oblíbenou ve svém žánru,takže když jsem viděl,že bude film ,byl jsem zvědavý.Co ale očekávat?Náhražku "Rychle a zběsile" nebo "Rivalové" ?Ne, to skutečně nečekejte.NFS má svojí akci,ale na rvačky a střelbu se to nevztahuje.Příběh tu sice je,ale tak jednoduchý až směšně vypadající.NFS-film se nemůže pyšnit hereckým obsazením a ani příběhem,ale je tu zajímavý jízdní model a přehlídka luxusních aut ,samozřejmě závody vypadají taky dobře.Naopak dlouhá doba filmu vyplňuje spousta zbytečných dialogů.V závěru výjde vše neutrálně a vy jste nakonci filmu poznaly,že si film už vícekrát nepustíte. JEDNORÁZOVKA!!! 5/10

Unesení vetřelci (2014)

Je zbytečné Vám tajit,že se jedná o další found footage a najde se mnoho lidi ,kteří to už odsoudí jen kvůli tomu.Trailer vypadal moc dobře,sám jsem byl zvědav jaké to bude.Musím říct,že svoje očekávání to splnilo.Délka je snesitelná a snímek má hned svoje obrátky.Myslím si,že nadšenci do U.F.O. budou nadšení.Sem tam se i leknete a napětí má taky svoji hodnotu.Ale nezapomeňte,že kamera v ruce 11ti-letého autisty je někdy roztřesená a když se něco začne dít,tak obraz skoro mizí.A některé věci nedávají smysl... NENÍ PRO KAŽDÉHO!!!

Sabotáž (2014)

Tak co čekate?Že tady začnu psát ,jak mnoho jiných recenzentů o tom,že Arnie patří do domova důchodců?Jak je film nemastný a nezáživný?Ne!Mám zcela jiný pohled.Arniemu role naprosto sedla a jde vidět,že ho i bavila.V každém záběru,jde vidět,jak si natáčení užívá.A to nemluvím o vedlejších hereckých obsazení,ačkoliv můžou působit jako nezajímaví.Věřte,že alespon trochu ve Vás "probudí" zvědavost.Jasně,film ze začátku působí jako napodobenina S.W.A.T.u,ale není tomu tak.Snímek začne mít svojí hloubku do které Vás bude vtahovat a najednou tu není akční,ale akční thriller,který Vám nedá zápletku zadarmo a Vy sice budete remcat,že víte ,jak to skončí,ale opak je pravdou. Navíc jako bonus nešetřila maskérna s režii ani na červené a naskytnou se Vám zajímavé pohledy,které si určitě nesou sebou svoje oživení.Film baví a mě neustále překvapoval,ale co bych vytkl,tak to,že se scénaristi upnuli na vzniklou zápletku a taková ta hlavně-vedlejší je prakticky nedovysvětlená.Někteří z Vás si budou na konci pokládat otázky:proč,jak?Ale nevadí i přesto ode mě dostává předtitul: PŘEKVAPUJÍCÍ!!!