X-Men: Budoucí minulost (2014)

Sérii X-menů jsem nikdy nesledoval ,vlastně by se dalo s klidem říct,že jsem začal od posledního snímku Wolverine.A už posledně to nebylo vůbec špatné.Teď to bylo o něčem jiném.Byl jsem nadšený.A to ,že jsem neviděl předchozí tituly vůbec nevadilo,scénář je napsaný tak aby postavy pochopil i "začátečnik".Sympatické postavy dávají snímku jistý náboj a určitě si získají vaší pozornost,sice Wolverine toho moc ze sebe neukáže,ale to neznamená ,že přijdete o fighty a demoliční sekvence.Co se týka efektů,tak určitě excelentní.Scéna se stadionem je dech beroucí. ZAUJALO!!!

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

Je to svižné,vtipné a to hlavní co by měl splňovat animák,tak zabaví ratolesti,které si snímek užijí.I pro nás ,ty větší je zde skrytý humor,který Vás mile překvapí. Tenhle animák jde rychle dopředu a akce střídá akci.Můžu zaručit,že se jedná o zábavu pro: CELOU RODINU!!!

Pěsti ze železa (2012)

Už když se podíváte na poster,tak Vám něco říka,že se nejedná o inteligentní podívanou.Film se totiž odehrává v dobách kdy čínští bojovníci kung-fu se udrželi ve vzduchu a letali alespoň 30 vteřin...Jo,přesně tak i přes slavnější osobnosti ,které se ve filmu objeví,poznáte,že máte co do činění s podprůměrnou béčkovou capinou,která nemá vlastně ani hlavu a ani tu patu.Setkáme se zde i s fantasy prvkem,který se snaží filmu dát nový nádech,ale nepodaří se.Snímku neprospěje ani krvavý efekt,který je příjemným osvěžením,ale časem začne slábnout a vy tak z digitální krve poznáte kečup.Celé herecké a produkční osazenstvo se potřebovalo zřejmě vyblbnout ,protože se jedná o : VÝPLACH!!!

Na hraně zítřka (2014)

Je pravda,že to co zde uvidíme ,jsme už viděli jinde,ale to nevadí.Funguje to i zde.Film Vás umí vtáhnout do děje.Navíc se tady disponuje opravdu dobrým hereckým obsazením,efekty a soundtrackem.Ale jak říkám ,budete mít dojem ,jako by jste jste se diváli na mnoho starších snímků najednou v jednom ( Vetřelci, Na Hromnice o den více, Hvězdná pěchota, Zdrojový kód, The Twilight Zone, Zachraňte vojína Ryana).Filmaři těžili z těchto starších námětů a vytěžili maximum,až na tu originalitu. FUNGUJE!!!

Insidious 2 (2013)

Zlověstné fidlání mě připomenulo,že předchozí díl byl strašidelný a dobrý , pokračování opět ukazuje,že J.Wan umí natočit za málo peněz hodně "muziky".Ačkoliv se jedná o okamžité navázání na předchozí díl,tak se scénář jeví jako nesrozumitelný,to ovšem postupem času pochopíte.Vše je naplánováno,tak aby Vás závěr co nejvíce šokoval.Filmu by se nedalo ani tak nic moc vytknout.Herci se dokonale vžily do svých rolí a lekačky splní svůj účel.Jen bych řekl,že se jedná spíše a většinou o thriller ,než o horor.Oproti prvnímu dílu je to o špetku slabší,ale nic co by hodně poznatelné. THRILLER!!!

Hooligans (2005)

Protože jsem viděl druhý díl,rozhodl jsem se vidět i první.Je to sice starší snímek,ale můžu Vám říct,že není vůbec špatný.Herci hrají hodně přesvědčivě a scénář je ve své podstatě napínavý.To samé platí i o atmosféře,která Vás pohltí.Jen u konce jsem se trochu klepal do čela...Viděl jsem,oba díly a musím,říct,že mě tahle "sérka" chytla,zřejmě dám šanci i třetímu pokračování. PŘÍBĚH!!!

Pompeje (2014)

Když jsem v úvodu viděl na obrazovce jméno Paul W.S. Anderson ,tak jsem byl trochu nadšen,ale i trochu zděšen.Ale nakonec přislo potěšení,jo,jasně,celkový děj je předvídatelný a funguje spíše jako doplněk.Hlavním tahounem filmu je choreografie,triková sekvence a soundtrack.Tam kde režii docházely nápady,tak v tom ostatním se překonali.Kdo zná Andersonovi filmy,tak ví o čem mluvím.Zde se zkrátka nebudete kochat příběhem,ale zpracováním a vším okolo. EFEKTY!!!

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Popravdě,české filmy v poslední době nestojí za nic.Ale já osobně slyším na jméno M.Donutil,takže jsem vkládal do filmu nějaké naděje.A ano,snímek nabízí po svojí dobu úsměvné zážitky a to i přes zbývající hereckou omladinu.Jen je zde nabízený už docela okoukaný trend."Neodolatelná "Slovenka a vyhulení kamarádi...Příběh je trochu klišé,ale pořád to není to nejhorší,ale ani to nejlepší.Z filmu se mohlo dát "vytřískat" o něco více. ÚSMĚVNÉ!!!

Mariňák 2: Bitevní pole (2014)

První díl byl špičkový a těm co ho neviděli vřele doporučuji.Druhý díl,no....druhý díl těží na názvu .Ze začátku se to fajn rozjíždí,ale ke konci už víte ,jak to skončí.Snímek je jedno klišé,kde už jsme všechno viděli nespočetně-krát.Hrozně mě uchvátilo,když se vojáci obavali o munici a vážně si nepamatuju,že by v nějaké akci přebíjeli...???...Pokud na toto pokračování budete koukat jako na vojenský film,tak se mu vysmějete,pokud si to pustíte jako oddech,tááák....jo oddechnete si .Za mě : ČISTÝ PRŮMĚR!!!

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Čekal jsem poameričtělou věc,kde vězni jsou vymakané gorily a zápasí mezi sebou v arénách....Ne,nic takového.Snímek na to jde psychologicky a ukazuje Vám,že ti zlí nemusí být právě v base.Nemůžu říct,že je snímek strhující,ale umí zaujmout.Španělé umí vystihnout tu správnou atmosféru a vtáhnout Vás do děje.Film má od začátku do konce nějaké svoje tempo a napětí.Za sebe můžu říct : DOPORUČUJI!!!