Okrsek 13 (2004)

Francozský akčňák s prvky parkouru. Ong-bak byl podle mě odost lepší.

Nejvyšší nabídka (2013)

Skvělé, lehce nedomyšlené (*SPOILER: dloholetý kámoš Donald zasazuje kudlu do zad, mladý hodinář si jen tak zničehonic získá důvěru starého papriky, takový komplot by nikdo nevymyslel: KONEC SPOILERU*). 1080p

3 Idiots (2009)

Řádná blbost. K tomu vražedná stopáž 171 minut. Musel jsem se dívat natřikrát, než jsem se dostal k závěrečným titulkům. Indický crossover mezi pohádkou a slaďákem. 1080p

Narozen 4. července (1989)

Neveselý film plný sentimentu, zklamané naděje a bolesti. Tom Cruise měl našlápnuto k velké kariéře. 720p

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Tak tohle byla řádná slabota. Je vidět, že hodnocení filmů na ČSFD občas neodráží můj vkus. Pel-mel hovadin bez něčeho, co by mě zaujalo. DVDrip

Pražákům, těm je hej (1990)

Pražský Výběr, co dodat? Pan Kocáb se měl držet svého řemesla a nes.at se do politiky. Jako umělec měl určitě talent. Tento film to dokládá. Když pominu hudební stránku filmu, tak samotný koncept nepostrádá nápady (vtipné zkratky - úrovně byrokratického aparátu; tajemný vypravěč - Ropotámo; originální scény - např. 'rozprava' v bahně). I když některé nedostatky film měl, na dnešní dobu se vyznačuje kvalitně odvedeným řemeslem, které dnešním snímkům tak zoufale chybí.

Hvězdný prach (2007)

Pohádka, celkem o ničem. Nákladná výprava a hlavní hrdina ocas. 720p