Uspořená libra (1963) (TV film)

Tak to jsem vůbec netušil,že se mi bude líbit humor od Wericha,ale byla to náramná švanda!!!Sovák a Zázvorková taky neměli chybu.

Earth (2007) (TV film)

Já moc na dokumenty nekoukám,jen výjimečně,ale fascinovalo mě,že je tu dokumentární film zařazený velmi vysoko v žebříčku filmů.Takže jsem neváhal a ihned sehnal a po skončení už vím proč je tak vysoko,protože je to ten nejnádhernější dokumentární film jaký jsem v životě viděl.

Kdo přežije - Jižní Pacifik (2011) (série)

Vítez tentokrát zasloužený,ale celkový dobrý dojem ze série nemám.Nudil jsem se u ní,takže tím pádem jsem si jí nemohl užít.

Novodobí Robinsoni (1998)

Kdysi se mi film líbil a viděl jsem ho docela dostkrát.Pěkné prostředí.Pohodový film,ale dnes už by to bylo za míň.

Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

Dobrá to sračka.Aspoň jsem se zasmál.

Kdo přežije - Filipíny (2012) (série)

Pro mě jdna z nejlepších sérií!Ne nejlepší,ale je mezi těmi nejlepšími!!Konečně jsem taky jednou spokojený s vítězem!!!Byl bych sice o něco radši,aby vyhrála Lisa než Denise,ale to nevadí jsem s ní spokojený.No samozřejmě můj nejoblíbenější hráč byl Jonathan Penner-hrál úplně jinak než dříve.Nejvíce jsem snad nenáviděl Jeffa,jak já byl rád,že je ze hry (pěkně mě sral),no a s Abi to bylo skoro to samý,ale v jednu chvíli jsem jí i dokonce fandil!!Naštěstí to mě hned přešlo.Russel ten mě tak dostal,ten se choval jako totální pako.Carter za celou hru neudělal nic,ale nevadil mi.Artis tomu jsem taky fandil,jenže mě trochu štvalo,že ani nějak moc nehrál-což je nesmírná škoda.Malcolm nebyl špatný a v soutěžích se mu dařilo,ale také jsem mu moc nefandil.No zkrátka skvělá série.Bavilo mě rozdělení do tří kmenů a nejlepší bylo,že jeden z nich stále a stále prohrával :-).Opět jsem si Survivor užil na 100%.

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Já vím,že kdy bych se na to teď podíval,tak dám nejspíš odpad,ale to já pravě nechci!!!Protože v dětství jsem to miloval a na to už nikdy nezapomenu.Červenýho jsem měl nejradši.V dětsví to byla pecka!

Probuď se (2010)

Jak už tu někdo psal,tak já jsem také kvůli Rose,kterou zbožňuju protrpěl celý film.Bylo to celé zmatené.Tohle není dobrý film.

Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (1987)

Na jedničku to nemá,to bezpochyby,ale nad dvojkou vede s obrovským náskokem.Už jsem se tu tolik nebál jako u jedničky a chvílemi i nudil,ale za to místami mě to vtáhlo a bylo to bezva!!!No,ale celkový dojem by byl za tři hvězdičky.Jenže za kurevsky sexy Patricii Arquette (mňamy) - je BOŽÍÍ!!!!Tak za ní ta čtvrtá hvězdička je zasloužená.

Noční můra v Elm Street (1984)

Konečně!!!!!!!!!Konečně jsem viděl horor,při kterém jsem měl fakticky nahnáno.Na Freddyho jen tak nezapomenu.K tomu přesně hodící se hudba,atmosféra nepopsatelná.No a Johnny Depp taky potěší.Takže si tento film ode mě naprosto zaslouženě zaslouží plný počet hodnocení :-).