Letem světem (2004) (seriál)

Docela zábavná podívaná.

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Pro mě je tahle série bezpochyby tou nejlepší.Russell Hantz je nejlepší hráč.To co tu předvádí je úžasné a strašně moc ho obdivuju.Se všema tam pěkně vyjebal.Nachechtal jsem se u toho dost.Je to týpek.Pěkně mě sere,že nevyhrál.Se Sandrou jako vítězkou nejsem spokojený.Pro mě byla absolutně nezajímavá a o to se vlastně i snažila,ale nemám jí rád.Stejně pořád lepší než Parvati,protože tu jsem nesnášel nikdy i když je pěkná.Pak tu máme Colbyho,tak ten byl zase mým největším zklamáním.Nebo tu máme výbornýho Coache.Právě u něj mě trochu mrzelo vyloučení.Začínal jsem mu fandit víc a víc,ale RUSSELL HANTZ je prostě RUSSELL HANTZ..........No zkrátka NEJLEPŠÍ série.Skvělí hráči,skvělá hra,zranění,srandy dost.Užil jsem si dost.

Blbý a blbější (1994)

Skvělá komedie a je to právě jedna z těch,které si pouštím častěji.Ale na první shlédnutí to bylo stejnak nejlepší.Jim Carrey byl úžasný a ten sestřih neměl chybu.A taky jeden z mála filmů kde se na Jima můžu snesitelně dívat a líbí se mi.Jeff Daniels taky skvělej.Jsou to totální blbci,ale jsou dokonalí.Zkrátka bláznivá komedie.

Kdo přežije - Gabon (2008) (série)

Pro mě vcelku povedená série.Bohužel s vítězem nejsem vůbec,ale vůbec spokojenej.Jo Bob byl sice na spousty věci šikovnej,ale na mě prostě působil velice špatným dojmem.Doufal jsem,že to vyhraje Kenny.Sice dost lhal,ale pro mě jednoznačnej týpek.No pak tu máme Suger-totální kráva a naprosto jí nesnáším.Ono se to nezdá a hrála si na neviňátko,ale byla to podrazačka a ani vlastně nevím co si tím chtěla dokázat,že do finále vezme Boba a už za to jí nenávidím.Za spousty vyloučení Sugar nenávidím.Jinak prostředí je výborné,ale já mám přeci jen radši výzvy,které se odehrávají ve vodě.

Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)

Kdybych tak nemiloval bojové umění nebo prostě jakkýkoliv skvělý boj i když tu mohli být ty souboje drobet lepší,ale nevadí,tak by to na plný počet hodnocení určitě nebylo.Michael Jai White si tímto filmem udělal u mě velké plus.

Toy Story 2: Příběh hraček (1999)

Ještě lepší než jednička,ale na trojku to nemá :-).Toy story (celá trilogie) je mým nejoblíbenějším animákem,protože mi strašně připomíná dětství.Je to zkrátka nádhera sledavat úžasnýho Woodyho a Buzze.Dokonce jsem si všiml,že některé hračky z filmu jsem taky míval.Krása,krása,krása...........

Fotři jsou lotři (2010)

Když jsem nemohl usnout,tak jsem si pustil tento film a byla to taková oddychovka,ale víckrát si to nepustím a kdybych si to měl pustit jindy než v noci když nemůžu usnout,tak by to byla ztráta času.