Mistr neznámého boje (1993)

Tak k tomuhle se hodí přesně jedno slovo a to kurva.Jo kurva dobrej film.Přesně vyšitej pro mně.Byl jsem moc a moc překvapen a moc a moc rád,že jsem na tento film narazil.Já miluju jakkékoliv bojové umění a to i ve filmu.I když jsem už viděl lepší souboje a filmy,tak tento(sice nevím proč),ale převyšuje nad všemi z bojového umění.Capoeira je skvělá.Hudba byla skvělá.A především Mark Dacascos byl skvělý.

Šílený Max (1979)

Na Šíleným Maxovi už ujíždím pěkně dlouho,ale dvojka je bezpochyby lepší.Mel Gibson je tu ještě mladík a vypadá skvěle.

Motýlek (1973)

Jsem naprosto nadšený.U Motýlka jsem se nenudil ani minutu.Steve McQueen a Dustin Hoffman byli opravdu vynikající.Docela po dlouhé době film, který mě dostal!!!!100%

Bláznivá střela (1988)

Výborná komedie.Nikdy jsem neměl rád filmy kde hrál Leslie Nielsen,ale tahle bláznivá střela mi dlouho unikala a dnes jsem se k tomu konečně dostal a užíval si spousty smíchu.A musím říct, že se mi film líbil více než Žhavé výstřely.Stoprocentně na to mrknu ještě několikrát.

Pták na drátě (1990)

Jako malý jsem tento film miloval.Pamatuju si,že když mě zkolila nějaká nemoc,tak byl pták na drátě mým přítelem i třikrát za den.Takže proto tak vysoké hodnocení.

Tajný agent Jack T. (1997)

Seagala mám rád a tohle určitě není žádný zázrak.Ale tenhle film by si zasloužil drobet vyšší hodnocení.Určitě o mnoho lepší než jeho další filmy.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Tenkrát na západě mám sice radši,ale to nemění nic na tom,že tohle je naprosto vynikající western.Pro mě hned druhý nejlepší western.Ta hudba a ten závěr,tak to miluju nejvíc.

Kdo přežije - Amazonie (2003) (série)

Nejlepší série ze všech.Bylo tu více lídí,kterým jsem fandil,ale můj největší oblíbenec byl Matthew.

Absolvent (1967)

Moc krásný film.Vynikající Dustin Hoffman.Hned po shlédnutí jsem si Absolventa pustil ještě dvakrát po sobě.To se mi snad v životě ještě nestalo.Jsem nadšený.Je spousty výborných filmů a jsou i lepší,ale tohle je prostě ten,který by si zasloužil ode mě šestou hvězdu.A ta nádherná hudba.Pořád jí v uších slyším.