Asterix a překvapení pro Cézara (1985)

Pro mě nejlepší Asterix.Miluju v podstatě skoro všechny,ale tenhle mám ze všech nejradši.Dnes jsem neodolal a musel si Asterixe připomenout.100%

Na nepřátelské půdě (2000) (TV film)

Tak tohle není vůbec špatný film.A k tomu moje oblíbená Brittany Murphy.

Čelisti (1975)

To je bez debat výborný film.Jako malý jsem z toho nemohl ani usnout.Bohužel další díly - to už je tragédie.

Fur TV (2008) (seriál)

Jo jo,tak na FURT TV jsem jeden čas ujížděl opravdu dost.Každou chvíli jsem to musel někomu pouštět.Nejlepší bylo je pozorovat,protože když mi to jeden kamarád pustil poprvé,tak jsem nevěřil vlastním očím a v duchu jsem si říkal co to je???Jo a Mervin byl dost úchylnej.DJ Lapeno byl týpek.Fat Ed to byl taky řízek.No jak říkám to velice krátké období jsem to miloval.Teď už nejspíš ne.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Já mám radši tu jedničku a trojku,protože tohle bylo už moc zamotané :-) Každopádně skvělá podívaná!!!!

Předčítač (2008)

Kate Winslet byla vynikající,ale bohužel to nestačí, protože mě film nenadchl a to vůbec.Jsem velice zklamaný.

Americký ninja (1985)

Tak na American Ninja jsem úplně zapomněl.Dneska jsem na něj náhodou narazil na starých VHS a vzpomínal na to jak jsem u toho seděl jak přikovanej a zbožňoval to.Tak si tak říkám,že to zkouknu.No a zkouknul a moje představy o tomto filmu,který jsem míval byly pryč,ale za tu nostalgii a za Michaela Dudikoffa,kterýho taky zbožňuju(teda zbožňoval),tak prostě nelze hodnotit jinak než plným počtem.

Osmiúhelník (1980)

Šílená nuda,ale souboje jsou perfektní!!!

Kanibalové (1980)

Tak takový film se jen tak nevidí,tak proto musím dát plný počet hodnocení.