Pařba na třetí (2013)

Na potřetí je to trochu o něčem jiném než předchozí pařby.A o to víc nudnější.Takže docela zklamání.Chow mě ve filmu pěkně sral.Ale dávám aspoň dvě hvězdičky za hudbu,která se mi dost líbila a za velice málo vydařených scén.Doufám,že už žádné další pařby nebudou,protože to už by byla zhovadilost.

RRRrrrr !!! (2004)

Je mi jasný,že z toho chtěl Alain Chabat mít totální šílenost.A někdy mám totálně šílené filmy rád,ale bohužel ne tento film.Pro mě je to úchylný,nechutný a navíc nevtipný.Jedna hvězda jen za to,že jsem se jednou jedinkrát zasmál.

Pekelná výzva (2013) (pořad) odpad!

Jéjejeje další český šíleně dementní pořad.Proč bych se měl dívat na takovou sračku.Je to zkrátka UBOHOST a TRAPNOST!!!!!!FUJ

Adelheid (1969)

Strhující film.Petr Čepek tu předvedl vynikající herecký výkon a za to ho obdivuji.Nemám slov........

Lhář, lhář (1997)

Skvělá komedie s dojemnými chvilkami a příjemným koncem.Pohodový film.

Xena (1995) (seriál)

Staré dobré časy!!!!Teď když vidím nějaký díl,tak se musím smát,ale za ty časy,které jsem s Xenou strávil-na ty nikdy nezapomenu!!!

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Skvělá zábava.Spongeboba jsem jeden čas neskutečně miloval.

Simpsonovi (1989) (seriál)

KLASIKA.........

Kočka na rozpálené plechové střeše (1958)

U tohoto filmu jsem si uvědomil spousty důležitých věcí.......A to na plný počet hodnocení stoprocentně stačí.Plus ještě úžasný Paul Newman a ještě úžasná a překrásná Elizabeth Taylor.

Taxikář (1976)

Geniální film.......Ten závěr.......Dokonalost.To musí vidět každý!!!